Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LackoMester

    addikt

    válasz Godlike #38 üzenetére

    szerintem tudnak a hibákról a IW-nál és javitani is fogják a MW2 -ben.... :)

    ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Godlike #36 üzenetére

    Hát inkább codba van az hogy ugrálva is pontos a fegyver pl leugrik a ház tetejéről és úgy lő le hát enyhén szólva is faxság, cs-be azért szórnak a fegyverek rendesen és messzire csak úgy tudsz pontosan lőni ha sorozatokba és egy helyből lősz, persze közbe oldalazol hogy ne találjon el a másik. Amiket meg írtál azon is javítanék mutatja találatot, van radar és kijelzi az ellent ha lő, ezek mégjobban könnyítenek a játékon, HC-be én is sokat toltam ok kevés kellett az embernek nagyon de még mindig jobb mint az alap sebzés, egy golyó fejes nincs is benne kivétel a sniperrel lősz, én egy olyan sebzésrendszert szeretnék ami a normál és hc között van az lenne a korrekt, persze ez sose fog megtörténni mert ez a cod és ilyen is marad/lesz. Egyébként van új verzió a CS source igaz az se mai, de 1.6 ugyanúgy megmaradt és sokaknak nem tetszett a source, szerintem inkább itt az a gond hogy a cod jön ki túl gyakran.

    New Tiger: Pontosan ezt nem értik meg az emberek hogy könnyebb lett a játék, azthiszik csak poénból mondom ezeket, de valszeg azok mondják ezt akik nem próbálták az 1-et és a 4 nekik az alap.

    [ Szerkesztve ]

  • Korcsii

    őstag

    válasz Godlike #36 üzenetére

    azért vannak cod4-ben is mapok, ahol már az elején tudom, hogy könnyű menet lesz, vagy szenvedni kell (igen, mert én hülye assign-es vagyok, mert nem szeretem, ha mindig tele van a képernyő auto balance üzikkel - hányszor lőttek már le a "betűkön át")... pedig itt már mindenkinek mindenféle fegyvere lehet, csapattól függetlenül, de ha egyszer egy csapat beszorul a spawn helyre... mondjuk ez inkább nagy szeróknál jellemző, ahol 20-30 ember van... de ezeken lógok a legtöbbet...

    a spawn rendszert meg én is sokat szidom, egyszer mögém spawnol az ellenség, máskor meg granyóra, vagy épp egy célkereszt közepére születek újjá.. az meg, hogy egy nagy mapon, ahol már feladok a mászkálással, mert nem akarok azért fél percet futni, hogy egy kemper ledaráljon, és snipperre váltok, akkor miért rak be az ellenség területének a kellős közepére, azt már tényleg nem értem... még jó, hogy a snipper mellett arany kp-m van...

    md, cm meg tényleg idegesítő, szerencsére a jobb szervereken kidobálják érte az embert, márha van admin... ezt valahogy automatikussá is tehették volna...

Új hozzászólás Aktív témák