Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Aztán megjelenik gof3 és lám léghajó lesz. Egy xbox tulaj.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz Gregorius #14 üzenetére

    [link] Itt, de pontosat sosem fogsz találni...én még egykori wii tulajként néztem itt (vizslattam hogy ha meglesz ennyi meg annyi eladás biztos bejelentik az egyszemélyes komoly hangulatú jó játékokat is mert nagyon kevés volt rá, hát nem, wii party konzol marad elsődlegesen, pedig szuper játékok jöhetnének rá)

    Egyébként a warez téma kicsit elgondolkodtató. Az egy gépre jutó játékeladások tekintetében az x360 gépei jobban állnak. Ha a warez annyira döntő tényező lenne, akkor úgy gondolom hogy a korábbi megjelenés és a több játék nem mutatkozna a szoftvereladásban. De mutatkozik.

    Illetve meg lehet nézni a gamer365 fórumában, hogy mennyire pörög a ps3 és az x360 eredeti játékok adás vétele az "eladó játékok eredeti" nevű topikokban (mindkét szekcióban ez a neve). Ps3-nál a legfrissebb 50 hozzászólás utolsó kommentje (50. legfrisebb) dec 12., péntek 11:08-ig nyúlik vissza. X360-nál ez a szám: ma 9:42. Elég beszédes, pedig azt hiszem a magyar piac erősen warezfertőzött. De kíváncsi voltam miattatok mert szerintem is sok a warezbéla :) de meglepett a dolog. Ráadásul ps3-ra auchenben :) láttam hogy nagyon jó áron vannak nagyon jó játékok, platinum kiadással 6k. Teljesen korrekt. Szóval ps-t az ág is húzza, ettől többet érdemelne.

  • Peat;)

    veterán

    válasz sakeee82 #30 üzenetére

    16-os hozzászólásomat ajánlom figyelmedbe. Vagy úgy gondolod hogy nálunk kevés a warez és a többi országban sokkal súlyosabb a helyzet? :))

  • Peat;)

    veterán

    válasz Alvin_ti4200 #59 üzenetére

    "de itt a legnagyobb az egy gépre jutó megvásárolt játékok száma...ennyi." a probléma az hogy a legutóbbi hivatalos hírben (már volt egy ideje) az x360 magasan vezetett ebben a mutatóban :U azóta megváltozott? fura lenne mert x-re jött ki mostanában exkluzív játék, gears of war2 ami elég meredeken fogy

    A többi amit írtál az is szubjektív, mint kinézet, kontroller (nem egy ps3 tulajtól olvastam, hogy x-é jobb, igaz nekik mindkét gép van). A hang az hiba volt. Most már nem gond hogy fel lehet másolni játékot. ;)

    "az meg, hogy lebannolnak a Live-ról ha kedvük tartja számomra megalázó..." mutatnál egy olyan felhasználót akinek nem megpiszkált gépe volt és úgy bannolták?

    Az eladott játékok számában és a bann dologban is sántít az igazságtartalom az írásaidban, ezt azért nem kéne, mehet ez kulturáltan is a tényekre alapozva.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Alvin_ti4200 #65 üzenetére

    Szerintem most higgadj le és olvasd végig a topikot. Akkor talán nem néz mindenki furán az írásaidra. Az exkluzívot csak azért emeltem ki (talán ez zavart meg?) mert az is megnyomta az általad is említett mutatót...mivel exkluzív..ha minden 4. ember vett akkor rögtön 0.25-el felment a mutató x-nél. Kinéztem annyi értelmet az eddigi írásaid alapján belőled hogy rögtön leessen és továbbra is tartom hogy meg is van benned..csak beütött a cnn neked, de basszus japánban ugyanez a hír menne fordítva.
    Szóval nyugesz, fentebb pl dicsértem is a ps3-at már :P mert 6-ért vannak rá a platinum nagy címek (auchanban látam 6-ért jópár játékot, ha ott van akkor gondolom sok helyen van), ilyen nálunk (x360) ritka pl.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz kanYe #75 üzenetére

    Nem hozzászólások hanem vételi és eladási ajánlatok vannak a két topikban, már ha nem offolják a topikot. Amikor néztem (visszakereshető) pedig nem offolták. Szerintem közel nem annyira túlzó ebből egy gyenge következtetést levonni a magyar piacra, mint azt írni hasraütéssel hogy csak azé van több xbox mert megy a warez rajta és kész. (de ki az a hülye aki warezol és eredeti játékokat vásárol?) Én legalább megfogható dologgal reagáltam, ott van, nézhető és bármilyen konzolod van ajánlom, mert remek topikok azoknak, akinek nincsen 100 ezre évente játékra.

    "Akkor most én jövök: szerintem azért van kevesebb hozzászólás a PS3-as topikban, mert a Playstation tulajok 100 százalékosan meg vannak elégedve a játékaikkal és nem kívánják eladni." erre nem tudok reagálni, lehet igazad van, a játékok nagy része multiplatform, így lehet hogy akkor az x-esek a cserélgetősebb fajták, ps3-asok megy a gyűjtősebbek. A gép drágább így lehet hogy jobb életmódúak veszik a sp3-at akiknek nem gond a játékok vásárlása.

    bwoay: őszintén szólva engem nem érdekel mi van a gépben, de ne legyen hangos. Ez nálam allergia és kész :) ,hibának tekintem részemről minimum az új dash dátumáig, nekem még most is az mert várom milyen hdd-t érné meg venni mert érdekel a live! is már úgy meg kevés a 20gb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák