Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Gregorius #14 üzenetére

    [link] Itt, de pontosat sosem fogsz találni...én még egykori wii tulajként néztem itt (vizslattam hogy ha meglesz ennyi meg annyi eladás biztos bejelentik az egyszemélyes komoly hangulatú jó játékokat is mert nagyon kevés volt rá, hát nem, wii party konzol marad elsődlegesen, pedig szuper játékok jöhetnének rá)

    Egyébként a warez téma kicsit elgondolkodtató. Az egy gépre jutó játékeladások tekintetében az x360 gépei jobban állnak. Ha a warez annyira döntő tényező lenne, akkor úgy gondolom hogy a korábbi megjelenés és a több játék nem mutatkozna a szoftvereladásban. De mutatkozik.

    Illetve meg lehet nézni a gamer365 fórumában, hogy mennyire pörög a ps3 és az x360 eredeti játékok adás vétele az "eladó játékok eredeti" nevű topikokban (mindkét szekcióban ez a neve). Ps3-nál a legfrissebb 50 hozzászólás utolsó kommentje (50. legfrisebb) dec 12., péntek 11:08-ig nyúlik vissza. X360-nál ez a szám: ma 9:42. Elég beszédes, pedig azt hiszem a magyar piac erősen warezfertőzött. De kíváncsi voltam miattatok mert szerintem is sok a warezbéla :) de meglepett a dolog. Ráadásul ps3-ra auchenben :) láttam hogy nagyon jó áron vannak nagyon jó játékok, platinum kiadással 6k. Teljesen korrekt. Szóval ps-t az ág is húzza, ettől többet érdemelne.

Új hozzászólás Aktív témák