Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kanYe

    tag

    válasz Peat;) #16 üzenetére

    „Illetve meg lehet nézni a gamer365 fórumában, hogy mennyire pörög a ps3 és az x360 eredeti játékok adás vétele az "eladó játékok eredeti" nevű topikokban (mindkét szekcióban ez a neve). Ps3-nál a legfrissebb 50 hozzászólás utolsó kommentje (50. legfrisebb) dec 12., péntek 11:08-ig nyúlik vissza. X360-nál ez a szám: ma 9:42. Elég beszédes, pedig azt hiszem a magyar piac erősen warezfertőzött.”

    Azt akarod ezzel mondani, hogy azér’ mer’ több hozzászólás található az XBOX-os topikban, akkor XBOX-ból valószínűleg többet adnak el itthon. Ilyen hülye következtetéseket bárki tud írni.
    Akkor most én jövök: szerintem azért van kevesebb hozzászólás a PS3-as topikban, mert a Playstation tulajok 100 százalékosan meg vannak elégedve a játékaikkal és nem kívánják eladni.

    Na jó, komolyan… szerintem semmi értelme nincs ennyire lehúzni a PS3-at. 2009-ben egész biztosan jobban fog menni a Sony-nak, mint idén. A Microsoftnak meg csak szerencséje volt, hogy idő előtt piacra dobhatta az új konzolját. Gyorsan lehúzták a redőnyt az XBOX előtt és már be is dobták a mélyvízbe az új konzoljukat az XBOX 360-t. A nagy sietségben néhány alkatrész ki is maradt a konzolból, amiknek egy részét a későbbiekben némi többlet költséggel be lehetett szerezni, míg a Sony addig jegelte a PS3 projektet, amíg minden alkatrész a helyére nem került… sajnos egyrészt ez lett a vesztük.

    Valószínűleg a Microsoft újfent meg próbál majd elsőként elstartolni a következő generációs konzolok megjelenésekor, de szerintem most több idő fog eltelni, míg nyugdíjba küldi a két gyártó a jelenlegi masinájukat.

    Arra leszek kíváncsi, hogy a Microsoft helyet fog-e adni a Sony által kifejlesztett Blue Ray olvasóknak a következő XBOX-ban és hogy milyen módon fogják ezt tálalni a sajtó felé, és hogy magát a technológiát mennyire fogják dicsérni.

Új hozzászólás Aktív témák