Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    Hát most csodálkozok. Hogy nem lett a hozzászólásom a #3. szétcincálva, hogy milyen szar vagyok. Mondjuk írjak hasonlót a facen... Bár már megszoktam, hogy az esetek 90%-ban, ha valaki hozzám szól akkor az bármiért is lebaszás lesz. Sajnos nekem ez jutott...

    Az egyik kolléga írta, hogy már az iskolában szétirtják az ember identitását. Hát ezzel maximálisan egyet tudok érteni. Amikor azt mondja a tanár, hogy te egy senki vagy a rendszerben... Akkor mit is vár el? Nem is értem.

    Egy irgalmatlan putri irígy nép vagyunk. Képtelenek a Magyarok 80%-a arra, hogy azt mondja a másiknak, hogy szép munka, vagy ügyes vagy. Én ezt bárkinél, a legapróbb dolognál, gesztusnál megteszem. Szerintem mindenkinek jólesne.

    A Magyar felfogás az, hogy megdöglött a Tehenem, dögöljön meg a szomszédé is. És sajnos ebből képtelenek vagyunk kiszakadni. Nemzeti összetartozás? Ki hallott ilyet? A Magyar ott szívatja a Magyart ahol tudja.

    Az apró dolgokat felfújják, hogy elefánt hibát követtél el, a nagyokat meg eltusolják... És azok fujjonganak a régi rendszerre pl Kádár rendszer, akik akkor szedték meg magukat... és máig abból élnek.

    Nem kell csodálkozni, hogy az értelmes emberek elmenekülnek innen és csak a hülyék maradnak lassan itthon. De ez van. Amúgy nem Magyarország az első ahol ez a népkivándorlás játszódik le. Lettország, Észtország.

    Térjünk csak vissza a 80-as évekbe. A Lengyelek ide jöttek csencselni. Most háromszor gazdagabbak tőlünk. A Szlovének és a Csehek is ultra gazdagok. Az Oroszok 30 éve még csak putri Ladával jártak, most meg G Mercivel...

    [ Szerkesztve ]

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák