Új hozzászólás Aktív témák

  • cuebler

    senior tag

    egy meglehetősen konkrét példa "suhanckoromból": idestova húsz éve történt életem egyetlen autóbalesete, hét hónapos autómat sikerült totálkárossá tennem. a kis egytonnás hot hatch vízre futott, irányíthatatlanná vált és egy útszéli földbuckán megdobva kirepült a szántásba. bekötve akkor "természetesen" nem voltam (huszonéves fejjel minek???), a légzsákok nem nyílottak. az arcom alsó része zúzódott a kormánytól, az ágyéki csigolyám pedig összeroppantotta a gerincoszlopom. ha be lettem volna kötve, sérülésmentesen szállok ki a totálkáros clio-ból. hat hétig tartott, mire újra lábra állhattam, egyszer két hét után suttyomban megpróbálkoztam vele, úgy estem össze, mint egy zsák búza.
    lakott területen (itt falun) azóta sem kötöm be magam (tudom-tudom és szégyellem is magam rettenetesen :DDD ), viszont a lecke megvolt... statisztikákat meg lehet mutogatni, de konkrét esetnél cseszheti valaki, hogy statisztikailag volt esélye elkerülni a tolószéket :N

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

Új hozzászólás Aktív témák