Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aAron_

    őstag

    válasz atidzsiforc #43 üzenetére

    Ez így van! amíg pl frostbite alatt még 40 fps-el is játszható simán, cod már borzalmas, ide kell a fix 60

    egyébként szerintem a single, tranzit (zombie) jó lett, grafika is tetszetős pár helyen (leginkább a modern környezetben, pl Karma Solar Club), máshol viszont tény, hogy undorító,

    összességében szerintem megér 10e ft-ot, ha azt nézzük hány óra szórakozást nyújt (és most nem a multira gondolok, ott semmi érdemi változást nem láttam, ott marad a bf3 :D ), viszont rengeteg más játék van ami sokkal nagyobb figyelmet és elismerést érdemelne meg, az biztos

    [ Szerkesztve ]

    What is your ikigai?

  • Tirexi

    addikt

    válasz atidzsiforc #43 üzenetére

    "es az eger(kontroller)mozgasat sem erzed olyan folyamatosnak, ha keves az fps, ezzel a motorral 24 es 60 fps kozott oriasi kulonbseg van."

    Ugyan ezt írtam neki én is csak más szavakkal leegyszerűsítve, de hiába mondod neki tök másról beszél a csávó. GPU meg CPU meg Hz meg mit tudom én miket hord itt már össze... Keveri a dolgokat.
    Mind1 hagyjuk rá nem lehet neki elmagyarázni főleg úgy, hogy nem látja a különbséget.

    Sőt saját magára rácáfol:

    Ezt írta először: "Videó, film és játék között pedig semmi különbség nincsen"
    Erre most meg ezt írja: "sehol nem írtam, hogy nincsen különbség!"

    Ezek után én befejeztem a vele való társalgást. :))

    [ Szerkesztve ]

  • icons

    addikt

    válasz atidzsiforc #43 üzenetére

    "kepkockankent kuldi az adatot a motor a szervernek,"
    oohhh, ezt nem tudtam, így már világos a különbség:D

    (#45) Tirexi
    "Ugyan ezt írtam neki én is csak más szavakkal leegyszerűsítve, de hiába mondod neki tök másról beszél a csávó. GPU meg CPU meg Hz meg mit tudom én miket hord itt már össze... Keveri a dolgokat."
    Milyen más szavakra gondolsz?:D Nem tudtad megfogalmazni, hogy mit szeretnél, a szerver és a motor szó pedig szóba se jött:D A gond az, hogy alapfogalmakkal nem vagy tisztában, így nem tudod elmagyarázni azt, amit gondolsz. Ami alapvetően nem lenne nagy gond, csak akkor olvass utána! Konkrétan nem leegyszerűsítve mondtad el, hanem értelmetlenül, mivel te magad se vagy vele tisztában, a kettő azért eléggé más :D

    "Sőt saját magára rácáfol:"
    :D A másodikat arra írtam, amikor beírtad, hogy 24 és 60fps között van különbség. Kivettél a válaszaimból két random mondatrészt, amik egymásnak ellent mondanak, és ezeket leírod egymás alá:D Rosszabb vagy, mint egy szennylap! :P Két teljesen külön dologról beszéltem!

    (#47) TTomax
    Megjelenítés területén?? Hol van közöttük a különbség? Mindegyik egy kirajzolt pixelhalmaz! Az előállítás módja különbözik, de te azt nem fogod érezni játék közben.
    A különbség ott van, amit atidzsiforc írt.

    (#48) v!ct0y
    Hát sajnos most se láthattad ;]

Új hozzászólás Aktív témák