Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    Sziasztok!

    Mi Bandage problémába tudna segíteni valaki?
    Olyan problémám lenne hogy több mint 1 éve használom, nagyon szeretem számomra sokkal jobb mint a gyári, mifittet kb fél éve be se kapcsoltam... tökéletesen működött a mi bandage. Csakhogy kb 1 hónapja új telefont vettem, Huawei Mate 9 azóta nem megy rendesen, már 100x újratelepítettem átnéztem mindent de nem jó. Az a probléma hogy nem szinkronizál a mibanddal csak ha elindítom előtte a mifitett, kilépek és bekapcsolom a mi bandaget, csak így működik, és így is csak félig meddig, mert az adatokat ilyenkor átszinkronizálja de van hogy hiányosan pl hiányzik fél nap pl a pulzusból, stb de van olyan napom ahol konkrétan egész nap alvás adat hiányzik, aztán az értesítéseket is csak ilyenkor jelzi visszamenőleg vagy 5 percig rezeg és a miband kijelzőn egymás után mutatja az ikonokat, mármint mikor belépek a mifitbe és ki, aztán be a mibandagéba... eltelik fél óra és már nem is működik, egész nap nem kapok értesítéseket semmilyen beállított appra, (messenger, gmali viber) A korábban beállított ébresztőket se tudom kikapcsolni, hiába van letiltva akkor is ébreszt, ami jelenleg elég idegesítő mert szabadságon vagyok, erre folyton rezeg hajnalban.

    Kipróbáltam hogy bekapcsoltam a régi telefonom ami el lett téve tartaléknak a fiókba, azonnal szinkronizált vele, és minden adat ott van azok is amik a mate9-en hiányosak, visszamenőleg ami volt 1 nap hiányzó alvásadat az is ott van a régi telon kapásból, mate 9 en mai napig nincs ott... az értesítések is szépen jönnek azonnal ahogy rám írnak valahol... de pl a régi ébresztőt ott se tudom kikapcsolni, vagyis kitudom de továbbra is rezeg... Olyan mintha ragaszkodna a régi telohoz, mintha azzal lenne összekötve, de sehol nem találok a mi bandagéba olyan funkciót hogy kijelentkezés, a mifitbe igen, ott ki is jelentkezem a régi telon az újba meg be de semmit se ért, valakinek valami ötlete hogy tudnám normális működésre bírni az új telon?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák