Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Kolondrum #393 üzenetére

    Sokan meg vannak savanyodva otthon... Betett nekik a karantén. Alapból is van egy szomorú attitűd az emberekben lehet... Ez vegyül a mélységes szakmaisaggal is.

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Masooo

    aktív tag

    válasz Kolondrum #393 üzenetére

    Sziasztok

    Kolondrum, mivel úgy látom, hogy neked van ilyen készüléked, tőled szeretnék kérdezni pár dolgot.

    Gcam működik e és mit tud vele a teló?

    OIS - tudom, hogy téma így téma úgy, de részint azért nem elhanyagolható a mai világban egy mobil esetén még akkor sem, ha amúgy én is milcet viszek ha fotózni akarok. A gondom inkább az, hogy több oldalon azt olvasom van, pl a napidroidon is ami persze nem mérvadó, de külföldi oldalakon is találkozom ezzel és van ahol pedig azt olvasom, hogy nincs, jó lenne tudni, hogy pontosan mi az ábra.

    Elégedett vagy e vele, betekintési szögek, láthatóság nappal, ilyesmik?

    A gond, hogy már tavaly óta telót akarok váltani, de belestem abba a hibába, hogy xiaomira gondoltam és mire kiválasztottam egyet, kivártam a globált, jött egy másik, ami jobban tetszett. A mi 9T-re akartam váltani mert nem szeretem a cseppes és lyukas megoldásokaat, de nem éreztem, hogy az enyém az a vas. A poco f2 nem lenne rossz, de a kamera összeállítás nem a kedvencem, a zoomos variáns tetszene, reméltem, hogy mi10t néven elhozzák esetleg némi + javítással, de csak nem akar megjelenni. Sokat már nem akarok várni.

    Esélyes lenne nálam egy másik teló is, mégpedig a Vivo x50pro+ ami még mindig vállalható feláras vas.

    Esetleg tudja valaki, hogy az egyből globálos vagy ott is megy a marhulás ezen a téren?

    köszönöm!

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák