Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Allien #31 üzenetére

    Nah, az M16-nál is lehet egyes lövés, rövid sorozat (3 lövés).
    Itt csak rövid sorozat van, de az 5 vagy 6 golyó, és nem emeli meg a fegyvert, nagyon pontos, szerintem túl jól sikerült.

    Ugrás közben -ha a realitás szempont- egy döglött elefántot sem lehet eltalálni 20m-nél messzebbről.

    BF2142-ben a sniper über-erős, én nem vok sniper típus, csak leírtam amit megemlítettek páran, hogy ebben gyenge. Erre még annyit, hogy a Karkand nem egy sniper-paradicsom, mert sok a rejtekhely (már pl. a tetőn a camp-sniperek elől), nekem tetszik.

    Medic valóban érdekes, BF2142-ben más cuccai voltak, az az egyik leghatékonyabb. Az hogy nem figyelnek a csapattársakra valóban bosszantó. Én supportal mindíg "petézek" :DDD pl. sniperek mellé, mert egyrészt pont nekem, másrészt a túlélés neki, hiszen nem kell elmásznia onnan, így folyamatosan tudja védeni a zászlót -ami ugye a cél...

    Gránát sok játékban (pl. BF2142 is) máshogy működik: ha a számokra van mapolva, akkor csak kiválasztás, és bal klikk a dobás. Instant dobásnál más gomb, pl. G vagy F szokott lenni.

    Csak meglepődtem. Az igazi "dráma" akkor volt, amikor az egyedi bill. kombókat törölte, ill. mindent törölt... reset default, és kész, de egyedit nem tudtam menteni.

    Az árat kissé irónikusan említettem meg: ennyi nyűglődést még ingyen sem ér meg. Én is bekerültem azon "kiválasztottak" közé, akiknek a play now -al nem indul, csak reinstall után... ennyit nem ér meg nekem, ráadásul kegyetlenül lassú a betöltés is.
    Olvastam a buglistet, nálam még jól is ment...

    Az alap fegyverek jók lettek, illetve a megvehetőek nem annyival jobbak, hogy keseregni kellene. Majd ha igazi csapatok lesznek (pl. buddy list), akkor sokat dob majd a játékon, de így is voltak akikkel jól együtt lehetett "dolgozni".

    Béta után biztosan kipróbálom, meert jó kis game lesz ez, de a fórumjában még nem bíztatnak a hibajavítással, szal. várok egyenlőre.

    Nekem nagyon Urban Terror (ez ingyenes, jó kis pörgős game) és a CS ugrik be róla, de mivel ez BF, így már jobban is szeretem...

    Neked és minden játékosnak, fórumozónak is Boldog Karácsonyt!

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz Allien #34 üzenetére

    BF2142-ben a sniper RDX az igazi... Láttam Sniper squadot, akik csapatban rohantak -friendly fire OFF pályán- és ugráltak, dobálták az RDX-et, pár support meg dobta nekik a supply-t... pillanatok alatt cafatokra tépték a zászló védőket...

    Titan-t ha folyosónként support+ sniper védi, akkor az szinte bevehetetlen.
    Cheater remélem nem sok lesz, most 2142-nél az új patch véglegesítésére várunk...

    Láttam én is a fejlesztésekben a repcsiket, remélem jó lesz. Szeretem a szimulátorokat -mondjuk sok új nincs PC-re, de pl. 2142 GS vezetés nem nekem való... :D
    Alig várom a helidropper buzernyákat... azokat utálom, ha velem vannak, akkor is... :K

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz Allien #37 üzenetére

    a helidropper és a pilóta nem ugyan az... ;)
    A GS-t nem tudom vezetni, ahhoz nagy a pingem. Singleben megy, de online elakadok a tereptárgyakban, és nem tudok normálisan célozni vele, mert ahhoz jobb net kellene. Ezért nem vok sniper sem, mondjuk amúgy sem az én stílusom campelni, mint azt sokan csinálják...

    Nah, az még vicces, amikor nincs egy silónk se, a barmok meg ott pofozkodnak amíg jön a GS... Isteneeeem... ezek miért nem játszanak vmi szimulátorral? pff... :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák