Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biggamer

    veterán

    válasz ViZion #22 üzenetére

    Az a 3d-s katona ???
    Várjál ... jó darabig aztán be fog jönni a főmenü. :K

    Nekem is irtózatosan lassan jön be, sőt amikor +lesz a főmenü egy darabig nincs egér kurzor sem, csak úgy tuod állítgatni, h figyelem h egér mozgatás közben mikor lesz fehér a parancs amit szeretnék és utána nyomok rá.

    Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

  • biggamer

    veterán

    válasz ViZion #25 üzenetére

    Figyi, leszedtem én is és vagy 2x updatelte ... én hagytam hadd csinálja a dolgát.
    Ma is csinálta, ez már legalább a negyedik frissítése.

    Lemértem az időt ... 2 perc alatt betölt a főmenü.
    Nem kell kapkodni ... hagyjad, néha nézzél rá ... utána már fogod tudni, h mennyit kell várni rá.

    Szerintem +éri először tökölni vele. :K

    Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

  • ViZion

    félisten

    válasz ViZion #27 üzenetére

    Nah, leszedtem és újraraktam (párszor...). A tényállás:
    1. telepítés után kérdezi, hogy futtassa-e, ha igen, akkor indul. Viszont webről nem indul, tehát minden játékhoz reinstall kell.
    2. nálam ha indítás teljes képernyőn be van jelölve, akkor lerohad fekete képernyőn, csak a folyamatot lehet ekkor lelőni. Viszont beállítva a kívánt felbontást, alt+enterrel kirakva teljes képernyőre működik.
    3. animáció nagyon gáz. karakterek néha percekig laggolnak, csúsznak... nincs animáció.
    4. falba beeső emberek... irtó vicces... de 2010-ben gáz.
    5. minden osztályhoz új karakter kell... elég nehéz felgyúrni így mindent maxra.
    6. elrontott upgrade: elvileg tank löveg, gépágyú, lőszerdoboz stb. is upgrade pontba kerülne, de megy ezek nélkül is minsen, csak a gránát nem...
    7. túl jó fegyverek: M16-al lelövöm a snipert, akit alig látok. fegyóknak nincs szórása. M16 5-ös sorozaton van... ami nevetséges, hiszen az 5 golyót egyhelyre lövi... nagyon durva.
    8. Sniper nagyon gyenge, nem próbáltam, de sokan mondták. pl. Karkandon nem használható a "sűrű" terepen
    9. nem lehet lövés módot váltani... M16-nál csak rövid sorozat van... az alap 7.62-es jobb szerintem, ezért kár a bolt, de ez biztosan fejlődni fog.
    10. gránát... basszus, kiválasztom és eldobja. Rögtön. nincs lopakodás, kilesek és kidobom a fal mögül... kiválasztottam, és behajítottam a komáim közé... fura.
    Jó lehet így, de ne slotra, hanem gombra rakják, pl. G a gránát dobás...
    11. billentyűzeten változtatni akartam... elfelejti, kitöröl mást is, vagy másik opciót felülír... nagyon gagyi, ennél flash játékokban jobb felület van.

    Ami még durva, hogy talán januárban lezárják a béta tesztet (mondjuk csak mondták nekem játékosok, nem tudom EA mit akar :( )... azért ezt erősen korainak tartom. Ez egy elnagyolt, összelapátolt CS lesz, ha nem gyúrják át, akkor még a jelenlegi árát sem éri meg...

    Ezek az én tapasztalataim, remélem másnál kevesebb nyűg van vele...
    Tetszett, de ez inkább Karkand érdeme (jó pálya, mondjuk nem is ehhez készült...), mintsem a játéké.

    Boldog karácsonyt mindenkinek, jó játékot!

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • _XXXXX_

    tag

    válasz ViZion #29 üzenetére

    Ja januárban vége a zárt bétának. Helyette februártól indul az openbéta. A teljes játék meg kitudja mikorra lesz kész. Nem kell aggódni biztos javítanak rajta még sok mindent.

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • Allien

    veterán

    válasz ViZion #29 üzenetére

    Ami az M16-t illeti, az a valóságban is rövid sorozatot nyom, aszem 3-st, és itt is, ha jól emléxem. Ráadásul azért (is) lehet vele jól lőni, mert "húzza" a fegyót felfele. Ezért, ha mégis mellé menne, egy kicsit lehet korrigálni, és akár fejlövésre is megy így. tegnap pl jött két baka szembe velem, aránylag közel. Felugráltam, hogy nehezebben találjanak el, és közben mind a kettőt fejbe lőttem. Kell hozzá mázli is, meg gondolkodni. Másfelől, egyik BATTLEFIELD részben sem volt jó snipával lenni, mert szarok a fegyverei. Az M95 ugye normál esetben (SZERINTEM) halálosnak kellene lennie, még test lövésre is, de ugye max kettesig viszi le. :(((
    Másfelől, aki nem tudja használni a snipát, és olyat hülyeséget, lámaságot mond, hogy "nem használható", az játszon Sims-el inkább. :DDD Persze, nem használható úgy, hogy mész előre, bele a csata közepébe, ahol melléd kerül 2-3 ellenfél. Közelharcra nem igazán alkalmas. De, itt átvariálták a BF2 karkandot. Eleve, kisebbet lehet ugrani, így kevesebb titkos helyre lehet felmenni, és csak létrával juthatsz fel. Viszont ebből több van! Anno pl snipás voltam Karkandon rendszeresen. Ennek következtében itt sem ritka a 10/1-s K/D-s arány. Sok láma csak szaladgálnak a pályán. A leglámább "szakosztály" jelenleg a Medic. Sok paréjgyökér csak rohangál, hiába ordibálok, hogy "medic" (akár ott loholhatok mögötte, és lőhetem 1000-l). Ahelyett, hogy rendszeresen lepetéznének maguk alá egy csomagot, inkább megdöglenek, mert bénák. Egyfelől a saját seggüket is védik ezzel, másfelől ezzel sokkal több pontot is szerezhetnének, harmad részt ez egy jó csali is, mert az ellenfél is rámászik, de ugye ilyenkor le lehet kempelni őket. Csak ehhez is agy kellene. ;] Én mindegy, milyen támogató kaszttal vagyok, dobálom a cuccot ahogy csak tudom. :B
    A gránát dobással sincs nagy gond, akkor nyomod meg, amikor el akarod dobni. Ennyi. :K Ja, és milyen "árról" beszélsz? Ez FREE lesz. Most kezdtem újra a BF heroest, és igaz, fogok fizetni érte, mert veszek majd Bf-t, de most se nagyon éreztem az alap fegyók gyengeségét. Nem olyan jó, mint lehetne, de ugye taktikával, oda figyeléssel ezt is lehet kompenzálni. Egy darabig legalábbis. :B :K
    Boldog Karácsonyt, és Újévet! Jó játékot, és fényeket! :DD

    [ Szerkesztve ]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz ViZion #32 üzenetére

    BF2142-ben mindig snipáztam inflanty pályán, kevés eséllyel. Anno, BF2-ben klánoztam, szintén snipáztam, nem ment rosszul, mégis, egyikben sem erős a fegyvere. Azért, mert más kasztoknak szinte célozni se kell, csak sorozni, és halott a snipa, amíg újra tölt.
    De végül is, mindegy, mert kinek mi. Én a karkandon is megtalálom a helyemet, mindegy, milyen kaszt. Max anyázok rendszeresen, egyfelől a csíterek miatt, másfelől a láma csapattársak miatt, de ez van. Mondjuk, én is sokat bénázok, meg minden. :K :B
    Amúgy, a fejlesztéseknél látszik, hogy lesz repcsis-, helis pálya is, azokra leszek igazán kíváncsi. :K

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz ViZion #35 üzenetére

    Most kifejezetten a fegyókról beszéltem. Azért, nem olyan védtelenek a snipák a BF részekben sem, természetesen! :K
    Folyosót védeni talán jobb a support, medic páros. De ez mindegy.
    Amúgy, akkor engem nagyon fogsz utálni, meg eddig is utálhatsz, mert BF2142-ben IS Gunship pilóta voltam. Egy darabig a legeredményesebb a Magyar mezőnyben, és az összesített listán is benne voltam az első 100-ban. Na, nem azért, mert olyan ügyi voltam, hanem mert sokat gyakoroltam. :K
    Minden esetre, sokszor "verekedés" volt, ki üljön be mellém gunnernek. :B Ha hagytak minket érvényesülni lazán megvolt a 30/2-s K/D mind kettőnknek. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák