Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz UnA #145 üzenetére

    De elolvastad egyáltalán amit írtam? Ha sokan a hülyeséget szajkózzák, sőt inkább úgy mondom, hogy fullba tolják, akkor miért ne kéne őket kicsit helyre igazítani?
    Pont azért pörögnek a topikok, mert a sok hülyeség ütközik, mindenki tolja a sajátját, aminek semmi köze sincs az aktuális témához és senki sincs (pl. moderátor), aki helyre tegye a dolgot, illetve a delikvenseket.

    Most igaz, hogy megmondó embert játszottam, de teljesen érthető példákkal van alátámasztva, hogy miért hülyeség a karmarendszer, így talán azon gyengébbek is megértik, akik sajnos a józan paraszti ész hiányában szenvednek és maguktól nem jönnek rá, hogy hatalmas hülyeség.
    Persze véletlenül sem személyeskedni akarok és ki is emeltem, hogy nem arra a személyre gondolok, akire reagáltam, mert sajnos nála borult ki a bili, de tényleg nem igaz, hogy senki sem gondol bele jobban, hogy basszus, ez mekkora hülyeség és ezért megy el tényleg minden téma, mert egy csoport a hülyeséget szajkózza és akkor még egy "fegyver" is kéne a kezükbe, amivel érvényesíthetik a hülyeségüket másokkal szemben.
    Arról meg nem is beszélek, hogy rajtad kívül úgy igazán senki nem ment szembe azzal, amit mondtam, valószínűleg mert nem tudják megtámadni amit írtam, szóval ebben az esetben nem miattam és a hasonló "megmondás" miatt pörögnek a topikok, hanem amiatt, amit leírtam és ezzel le is zárnám.

    Egyébként egyetértek azon előttem szólókkal, akik azon állásponton vannak, hogy zárható ez a topik is, ugyanis tényleg elment ez is más irányba.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák