Aktív témák

  • válasz CPT.Pirk #81 üzenetére

    Ha lehoznak egy hírt ahogy az MTI kiadja akkor az a baj hogy nem alkot véleményt. Ha lehoz egy szerző egy vélemény blog bejegyzést akkor az a baj, hogy miért van véleménye.

    re: tökmás
    Mindenki másnak akinek problémája van az intézkedéssel:
    Nem lehet megérteni hogy nincs mindenkinek megfelelő megoldás? Mindenképp egy szükséges rosszat kellett választani. Nem lehet ebből a szituból úgy kijönni hogy mindenki boldog legyen.

    re: (#56) nuke7
    Sokszor az offban is van info, ellenben én nem vagyok kíváncsi a rasszista vagy egyéb radikális hozzászólásokra. Szerintem ilyen támadó és erősen bántó hozzászólásoknak amik a Trump hír alatt voltak, semmi helye nincs itt a fórumon. Nem mellesleg annyira nem volt köze a hírhez hogy csak na. Nem egy picit off, hanem beszélgethettünk volna a trappista sajt készítés művészetéről is akár, csak ott nem lett volna anyázás meg személyeskedés.

    re: akik nem értik miért nincs moderálva
    Ha moderálva van az a baj, illetve hány modi van erre a bazi fórumra? Biztos nem elég. Amúgy elég nagy a szabadság így is. Amikor meg le van dózerolva egy totyik akkor meg az a baj, hogy miért lettek kiirtva a hsz-ek.

    re: (#52) miqlas42
    Most nem értem hogy mi köze a független újságírásnak ahhoz, hogy a vezetőség nem hajlandó elviselni hogy az olvasók egymásra dobálják a követ meg a sarat a kibeszélő helységben? De most őszintén, te írod a cikket ami? Nem, csak hozzászólsz, ahhoz pedig semmi köze ahhoz hogy mit és hogyan írnak.

    re: pontozásos elmélet
    Semmi értelme, a nagyobb szurkoló táborral rendelkező versenyző nyerne attól függetlenül, hogy milyen a vallása vagy melyik pártot képviseli.

    re: cikk
    Sajnálattal, de üdvözlöm a döntést. Remélem beválik a terv! Sok sikert hozzá, még ha ez az is jelenti, hogy nem fogok jó harcokat olvasni (mondjuk az igazán jók úgyis a szakmai cikkek/hírek alatt vannak, ott van pro és kontra észérvek).
    szerk: Kalandor hívők is biztos vannak, de lehet csak félelemből követik a tanait. ;)

    re: (#102) CPT.Pirk
    Nem csak haverok vannak. De pl hívők is mindenütt. Pl vannak bambano hívők, vannak bacsis vagy abu85 hívők, vannak dabadab hívők, vannak yetike ... izé, azaz 7 hívők. Alapból hozzájuk húz az ember és képes érzelemből pontozni. Vannak itt is klikkek és csoportosulások. Hogy ez most jó vagy nem, de a lényeg hogy ez is beindíthatna kisebb viszályokat. Kell a francnak ez.
    De a másik, hogy van egy fél oldalas hsz, a felével egyetértesz a másikkal nem, de dacból kap egy minuszt. Durr, volt értelme? Semmi.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Aktív témák