Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    Raktam még fel pár képet az albumba, akit érdekel itt találja: ZF8 stock/gcam fotók

    bluemirage: az első adagban azért vannak eltolódva a melegebb színek felé a gcames képek, mert belenyúltam a beállításokba és nem kellett volna. Google AWB ott be volt kapcsolva, a maiaknál pedig ki, van különbség...

    Francia91: a stock kamera app tud pro módban dng-t (64 mpixel, mellette ott a jpg is), a fentebb linkelt albumban megtalálod őket.

    Toxic: ha vigasztal (tuti h nem), nálam ennyit tudott ma:
    alt="" title=""
    Fél hétkor húztam le reggel a töltőről 95%-nál, most este nyolc után értem haza és raktam ismét konnektorra. Wifi csak nyomokban, folyamatos 4G, BT bekapcsolva a Mi Band miatt, GPS bekapcsolva (plusz aktív helyzetmegosztás), folyamatos szinkronizáció, fix 90 Hz, délután pár fénykép.
    Nem szeretem a SOT-os összehasonlításokat mert mindenki máshogy használja a telefonját, nálam 8+ órát csak a Lineage romos Tab S6 Lite tud (OneUI-al nem volt ennyi) otthon, wifin.
    Célravezetőbbnek találom a gsmarena endurance rating-jét (ahogy előttem is írták), mert ott az aktuális telódhoz képest nagyjából tudsz viszonyítani, a felhasználási szokásaid nem változnak túl nagy mértékben új teló esetén. Vagyis nálam a 88 órás endurance rating 3-4 óra SOT-ot jelent, másnál lehet 5-6-7 is akár. Az S20FE 5G-m tud 5, esetleg 5.5 óra körüli kjelzőidőt (114h endurance rating!), más ugyanerre panaszkodik h csak 7 órát tud... Ha a P30-at nézem (83 óra), nagy különbségnek nem szabadna lennie, és ahogy írtad, nem is nagyon van. #411

    Lemaradtam egyébként valamiről h csomó kommentet nem látok?

    [ Szerkesztve ]

    Pixel / OnePlus Pad

Új hozzászólás Aktív témák