Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz wjbhbdux #18 üzenetére

    "Vagy egy becsületesebb üzleti modellre, HS nagyon extrém már hogy F2P játékosként kb 1000 győzelmet kell kiszenvedni fosi kártyákkal vagy alternatívaként 130 eurót beszórni a félkarú rablóba hogy összeszedj 1 aktuális használható paklit, és mondjuk jó ha van 4..."

    Ez még mindig bullshit szerintem. Fél évet hagytam ki, az utolsó két expansionből semmim nem volt, de maradt kb. 1k goldom, némi dustom. Fogtam, az arany kártyákból, amikből volt 2 sima változat, disenchantoltam, összeraktam egy murloc paladin decket, és már Rank 4 vagyok ebben a szezonban. Ha teljesen új vagy, de olvasol róla, utánanézel dolgoknak, tanulod a játékot és játszol rendszeresen, akkor nyilván több idő kell neki, de közel sem annyival, mint ahogy ezt rendszeresen emlegetik. Ha nem játszol vele eleget, akkor úgyis teljesen mindegy, hogy nincs perfekt kompetitív paklid, ha eleget játszol, akkor meg úgyis össze tudsz rakni egy használható paklit. Heti 1 free deck brawlból, ha érdemben játszol, akkor napi 50gold questből, 30-50 gold a winekből. Ha kezdő vagy, indulásnak ott vannak a unique questek, a Blizzard egy csomószor dobál hozzád ingyen packokat, van ingyen adventure legendary card a Frozen Throne-ból plusz 3 pack, ha végigcsinálod az adventure-t. Ha most kezdesz, akkor Dungeon Runolhatsz 3 packért, a napi goldokból arénázhatsz és szintén gyűjtögethetsz stb.

    Amúgy így látatlanban azt mondom, hogy nem valószínű, hogy itt olcsóbban fogsz decket építeni. A különbség valószínűleg annyi lesz, hogy itt esélyed sem lesz rá, hogy ingyen tedd meg.

    Mindenesetre kíváncsi vagyok rá, hogy pontosan hogyan fog működni és milyen lesz, szóval figyelemmel fogom kísérni. A M:TG készítőjének neve azért elég nagy fegyvertény.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák