Új hozzászólás Aktív témák

  • CoDWaW07

    őstag

    válasz batai15 #606 üzenetére

    +1
    Az hogy nem lehet 680ezer féle skint felrakni, nem feltétlen hátrány, és az hogy valaki ezt nem igényli, nem jelenti hogy a telefont csak a kamera+Fácsebook kettősre használná.
    Én például a Jailbreakes korszakomban próbálgattam(plusz utána androidon is), 2 hétig viccesnek tűnt, de utána nem is foglakoztatott, és vissza álltam a gyárira, így engem például hidegen hagy ez a téma, IOS 7 után nem is hiányzik a Jailbreak, számomra többnyire mindent megkapott az IOS ami szükséges.

    Hozzátszem az Androidot használók nagy többsége sem geek, és többnyire gyári Androidot látni a kezükben.

    Ráadásul aki a kisebb kijelzőt preferálja, az pláne nem akarna kiadni 300-450ezer forintot egy sokkal nagyobb kijelzős iPhone-ra, inkább megvette az iPhone 7-8-at, amit most frissítettek, szerintem nincs ebben semmi probléma.

    ●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

Új hozzászólás Aktív témák