Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    válasz B-L-A-C-K #658 üzenetére

    Ha szabad megjegyezni, az se sokkal jobb ám, hogy a Hozzád hasonlók pedig minden iCucc fórumon megjelennek, és úgy véditek a telefont, mint más a kedvese becsületét - bár ez a mostani fórumon talán kevésbé van jelen, mint eddig.

    Na és mi van akkor, ha a HTC-n 10%-kal jobban szól a zene, a Samsungon "N"-szer annyi a pixel, az LG-n lehelletnyivel szebbek a low-light képek, a Huaweii és társai klub meg lényegesen olcsóbb lényegében azonos tudás mellett?
    Attól Te még ugyanúgy szeretni fogod a telefonod, nyilván nem véletlen vetted pont az iPhone-t a konkurensei helyett. Ahogy én sem. Slussz.
    Nem kell adni a lovat alájuk, mert csak olaj a tűzre.

    Most nem kifejezetten csak pl. Rólad van szó, de Rád biztosan emlékszem mondjuk az elmúlt 2-3 iCucc fórumárol, és szerintem ugyanezt a kérdést azokon is feltetted már :).

    Tudom, mókás ezt így leírni persze, hogy pár hozzászólással feljebb egész kis monológot írtam én is, de ott igyekeztem általánosságban írni a dologról, mint jelenségről, ami a fórumon történik, teszek én rá, hogy az most iCucc vagy vmelyik alternatívája.

    [ Szerkesztve ]

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák