Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfan_

    senior tag

    válasz Bog #464 üzenetére

    Szerintem meg te reagáltad túl a dolgot, semmi sértőt nem írtam és szándekomban sem volt, egyszerű ténymegállapítás volt egy vitában valakivel, hogy ”...Van pár ezzel foglalkozó oldal akik már tesztelték, többségük szerint a legjobb képeket készíti a jelenleg kapható okostelefonok közül, és van pár kép, amit itt az MA-s srácok lődöztek összevissza... Én inkább az előbbiekre támaszkodnék, meg azokra a képekre amiket profi fotósok készítettek, és azok igen csak jók." amivel arra utaltam, hogy ami képeket az illető annyira lehúzott, nem egy fotóra kihegyezett tesztben készültek, csak lődöztetek pár képet a telefon tesztjéhez (amivel mellesleg nekem semmi gondom nincs, ezt is leírtam korábban). Te is leírtad, hogy az élmezőnybe tartozik a kamerája, és hogy lesz egy rendes fotós összahanlító teszt is...
    Kicsit sem volt "ostoba hozzászólás" csak vissza kellett volna olvasnod, máris értelmezni tudtad volna az írottakat és nincs ez a kirohanás. A troll hozzáállást meg visszautasítom, hat éve írok a MA és PH fórumokra, sose trollkodtam, soha sem moderáltak. És de, meglepődöm, hogy "felkaptad a vizet" mikor naponta oltanak kommentelők titeket lefizetéssel, részlehajlással, hozzánemértessel vádolva, erre pont egy ilyen tök semmilyen hozzászólást meg ennyire túlreagálsz, mert mindenfélét belegondolsz. Na de legyen ez a te gondod, én a témában már nem akarok tovább rugózni.

    "Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

Új hozzászólás Aktív témák