Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Vtwo #218 üzenetére

    Nincs olyan, hogy két teljesen eltérő eszköz oda-vissza veri a másikat. Az i8910 tényleg nagyon jó, durva kijelző, minden, de az sem tökéletes és az sem mindenkinek jó, nekem már túl nagy volt például, pedig ez egy apróság más szemében. Ha ezt így ki lehetne jelenteni, hogy "ez a legjobb mobil", akkor én munkanélküli lennék. :)

    Az én véleményem, hogy stabilitásban és felhasználóbarátságban egy rendszer sem ér az iPhone közelébe, az S60 Touch meg főleg nem. Ebből adódóan vannak korlátai a rendszernek, ez egy másik dolog, ez negatívum azoknak, akik pont azokat a dolgokat keresik. Viszont aki a megbízhatóságot, a gyorsaságot és a használhatóságot keresi, az előbb-utóbb az iPhone-nál fog kilyukadni. 160k-ért teljesen reális ha azt vesszük, hogy egy elavult Windows Mobile alapú kütyü is ennyibe kerül, amin öt éve nem fejlesztettek érdemben — ha eltekintünk a TouchFLO-tól, ami azért mégiscsak egy plugin, nem egy operációs rendszer. Oké, alapvetően minden telefon drága 160k-ért, de ez az iPhone ennyiért szerintem nem lesz jobb/rosszabb ár/érték arányú, mint a konkurenciája.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák