Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz marcus.fenix #37 üzenetére

    Most megint az jön, hogy védem a játékot... de tényleg nem értem miért bántjátok:)!

    Mafia óta nem fogott meg egyetlen lövöldözés sem, max. a PsiOps érdekelt... nekem totál maffiás utánérzés, grafikailag, karaktekek miatt, nem tudom...
    A zene szerintem nagyon jó, a rokkos rész különösen, egyébként meg jókor vált és van benne adrenalin. Grafika nálam is másodlagos, nem értem, mi kell ennél több. Animációk nagyon tetszenek, a hátulról támadásoktól kezdve a visszavonulás közben tüzelésig... az ellenfelek néha szlájodolnak, igaz: nem tud zavarni vhogy.

    Az meg hadd pislogjon:)! Csak fel ne keljen:D! (Nekem nem tűnt fel egyébként.) Gránátokat sem értem, néhányat pattan, egyébként féltégla. Hogy kéne neki szállnia? Ragdoll szvsz van, ha kritikál bekap vmelyik egy assult rifle sorozatot, felnyomja a falra. Leesés után meg folyognak a földön szépen. Az egyszerre lövéses skill nekem is megvan, de időlassításos; Max Payne-be is bele lehet kötni, de minek. Az AI ha hullát lát, azonnal megvizsgálja és keresni kezdenek, szólnak egymásnak, riasztanak, egy helyre gyűlnek. (Kicsit hamar tűnnek el a hullák talán.) Nekem ennyi elég, nem kell hogy Rodin Gondolkodójának pózában beszéljék meg a teendőket...

    Újrajátszás nagyon igaz... rookie-n vagy min kezdtem, már fenem a fogam a veteránra, most minden fejest életben hagyok, de majd akkor... hehehheh;]!

    2010 van, és a játék fut egy AMD64 3000+ és AGP kombináción.

    Röviden: azonnal megrendelve. CDGalaxisnál csak 8 rugó:D!

    szerk: (#38) Narxis: a játék a lényeg, az pedig !

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák