Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Xerxész #26 üzenetére

    van egyébként a predator2-ben utalás az alien-ekre, amikor a végén a predatorok űrhajójában vannak: ott van egy alien koponya is kiállítva... :K ennyi nálam rendben, meg az is, ahogy a predators-ban visszautaltak, (egyik kedvenc jelenetem, amikor a yakuza ugyanazt eljátssza a predatorral, mint a predator1-ben az indián: késsel/karddal 1-1 ellen, halálig... tudni lehet, hogy el fog bukni, de ez a "tisztelgés" nekem tetszett az első rész irányába) viszont az avp1-2-s utalgatások (weyland+yutani) szerintem irtó bénák lettek és sokkal jobb sztorit össze lehetett volna rakni bármelyikhez, hogy sikeresebbek legyenek... ugyanígy az isolation-nél: minek kell ripley lányával szórakozni, amikor lehetne új karaktert generálni, vagy másvalakihez nyúlni? talán nem kerülnének ellentmondásokba és a magamfélék is megbékélhetnének :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák