Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krizmo_

    addikt

    válasz DRB #29 üzenetére

    Jesszusom ember, ne szívd már így fel magad.....nem függ ettől az életed....
    Mentem a tömeg után, akik elbizonytalanítottak....
    Amúgy, meg Bocha írta, hogy elfogadják, mert meggyőzte a tömeg....Ezek után már hiába mondod a magadét....akkor kellett volna jobban érvelni, amikor a szervezőket meggyőzték a többiek....ennyi....

    Nem értek ezekhez a dolgokhoz annyira, így nem is volt nehéz elbizonytalanítani....nem értem miért kell így neki állni a másiknak, ahogy teszed....

    [ Szerkesztve ]

  • kcsa

    veterán

    válasz DRB #29 üzenetére

    Nem mondom hogy nincs igazad, de:

    "Kleer is a technology provider that delivers high-quality wireless audio through a robust, low power consumption 2.4 GHz radio link. Unlike Bluetooth™, Kleer’s patented architecture delivers lossless CD-quality digital stereo audio, while achieving extended battery life over a comparable Bluetooth™ solution."

    Értem én hogy CD Quality, de lossless is elég szépen ott szerepel.

    (mondom ezt úgy, hogy nem játszottam).

  • sutszi

    veterán

    válasz DRB #29 üzenetére

    Te vagy nagyon vakhülye vagy, vagy agyadra ment a meleg.

    Melyik matekórán láttad, hogy 44 = 44,1 el? Persze könnyelműen elsiklasz egy ilyen pontatlanság mellett(mert neked pont így jó), de a "kódolás" meg a "felbontás" szavakon meg tudsz lovagolni. :C :U

    Csak mellesleg mondom, a Bocha által linkelt megoldásban egyáltalán nem szerepel a felbontás szó. Ennyit a szavakról...Ülj le egyes.
    Engem nem érdekel mekkora audiofil szakértő vagy...Egy játékban, ami kvázi információ keresésről szól nem jelent semmit.

    Már nem először játszom itt játékban. Ha emlékeznél korábbi játékokra, akkor tudnád, hogy szándékosan elég genyó kérdések voltak feltéve, amik a szándékos pontatlansággal próbálták megtéveszteni és összezavarni a játékosokat. (Nem mondom, hogy minden kérdés de volt már rá példa) Ezt úgy nevezik szépen, hogy furfangos kérdések voltak. Érted?!

    Tudod miért fogadta el Bocha mégis a rossz megoldást? Valószínűleg azért mert ő is látta azt amit te nem.: Ha pontosan van valami megfogalmazva akkor abba nem lehet belekötni, de ez nem volt! Ennyi múlik 0,1 -en.

    Szóval lehet itt ugrálni, mekkora hozzáértő vagy, de ezt kb nulla alá küldted most az én szememben( és talán mások szemében is) mert emberként meg úgy viselkedsz mint egy pökhendi tulok.

    Igen a rosszat jelöltem meg egyébként. Pont a fentiekben leírtak miatt...Na bumm. Miért fáj neked, hogy 20-30- vagy 50 emberrel több van a kalapban. Ennyire kell ez a szutyok nyeremény, hogy képes vagy megölni a játékélményt.
    Költő kérdés: Hová süllyednek az emberek?!

    Ha nagyon rosszindulatú lennék akkor lenne egy javaslatom mire költsd az árát a nyereményednek.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák