Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CybonTom

    tag

    válasz Shing #33 üzenetére

    "A vásárlót nem érdekli, hogy miért nem fut olyan jól a játék. Szerintem kicsit gáz, hogy kb. 2 éven keresztül azért futnak rosszul a játékok, mert nem tudják kihasználni a hardvert, 4 év múlva pedig azért fognak rosszul futni a játékok, mert akkor már tényleg kevés lesz a hardver..."

    A legtöbb vásárlónak fel se fog tűnni, hogy 30, vagy 60 fps-ben megy a játék és, hogy mekkora lesz a felbontásbeli különbség ahhoz képest, amit bírna a tv/monitor (csak akkor ha tényleg oltári minimális lesz, ami nem hiszem, hogy be fog következni egy ilyen címnél)... és ők nem is járnak fórumozni ahol minden alkalommal elmondják, hogy de gáz már ez... amúgy szerintem nem kell hozzá 2 év, hogy kihasználják a vas adta lehetőségeket, de 1 év tuti kell (tekintettel arra, hogy tényleg nem olyan egyszerű ám megtanulni egy ilyen rendszert jól használni és nem úgy megy ez, hogy egyszercsak felkel az ember és már tudja is). Amúgy meg az igazság az, hogy pc-n még most se használják ki a legtöbb erőforrást általánosságban (csak néhány cím a játékok közül, illetve pár olyan ami rosszul van optimalizálva lásd Metro bizonyos részei), pedig a pc mögött jóval több fejlesztési idő áll (persze ez csak akkor igaz, ha nagyon sarkalatosan nézem a dolgokat, mint ahogy a legtöbb esetben a fórumozók szokták). Én mindenesetre kíváncsi leszek a játékra... :)

Új hozzászólás Aktív témák