Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CybonTom

    tag

    Egy picit azért lassítsatok ezzel a next-gen témával. Meg kellene már érteni, hogy a next-gen azt is jelenti, hogy új fejlesztői környezet, új lehetőségek sokasága az amit meg kell ismernie a programozóknak, márpedig ez bizony időbe teleik, nem is kevésbe. Ahhoz, hogy nagyon profik legyenek meg még több idő kell, márpedig nincsenek még 1 évesek se ezek az új konzolok, így tényleg messze még, mire kihasználják a valódi potenciáljukat, az igazi áll leejtős programok valószínű még ezután fognak csak jönni. Éppen ezért pld. temetni az x1-et, vagy a ps4-et, nagy hiba lenne... mondom ezt úgy, hogy pc-s vagyok és nem veszek konzolt.

  • CybonTom

    tag

    válasz Shing #33 üzenetére

    "A vásárlót nem érdekli, hogy miért nem fut olyan jól a játék. Szerintem kicsit gáz, hogy kb. 2 éven keresztül azért futnak rosszul a játékok, mert nem tudják kihasználni a hardvert, 4 év múlva pedig azért fognak rosszul futni a játékok, mert akkor már tényleg kevés lesz a hardver..."

    A legtöbb vásárlónak fel se fog tűnni, hogy 30, vagy 60 fps-ben megy a játék és, hogy mekkora lesz a felbontásbeli különbség ahhoz képest, amit bírna a tv/monitor (csak akkor ha tényleg oltári minimális lesz, ami nem hiszem, hogy be fog következni egy ilyen címnél)... és ők nem is járnak fórumozni ahol minden alkalommal elmondják, hogy de gáz már ez... amúgy szerintem nem kell hozzá 2 év, hogy kihasználják a vas adta lehetőségeket, de 1 év tuti kell (tekintettel arra, hogy tényleg nem olyan egyszerű ám megtanulni egy ilyen rendszert jól használni és nem úgy megy ez, hogy egyszercsak felkel az ember és már tudja is). Amúgy meg az igazság az, hogy pc-n még most se használják ki a legtöbb erőforrást általánosságban (csak néhány cím a játékok közül, illetve pár olyan ami rosszul van optimalizálva lásd Metro bizonyos részei), pedig a pc mögött jóval több fejlesztési idő áll (persze ez csak akkor igaz, ha nagyon sarkalatosan nézem a dolgokat, mint ahogy a legtöbb esetben a fórumozók szokták). Én mindenesetre kíváncsi leszek a játékra... :)

  • CybonTom

    tag

    válasz kovsol #46 üzenetére

    De látom magam előtt, hogy a PC verzió optimalizálása is katasztrófa lesz, ha fix hardverre nem bírták megoldani.

    De meg tudták oldani, csakhogy ezt nem az x1-re vagy a ps4-re írták komolyan, inkább x360-ra és ps3-ra (azok meg ezt bírják)... ezért nem is igazi next-gen cím ez... ebből pedig levonni előre, hogy pc-n milyen lesz, szerintem nem érdemes...

  • CybonTom

    tag

    válasz antikomcsi #63 üzenetére

    "Jonathan Morin azt is elmondta, hogy a PS3 és XBOX360 kiadások szinte teljes egészében megegyeznek majd az új-generációs változattal, azzal a különbséggel, hogy ott egyjátékos módban egy pár NPC-vel kevesebb fog járkálni Chicago utcáin, de ez nem fogja befolyásolni a játékmenetet."

    Lehet, hogy én olvasom ki ebből rosszul, hogy ezt nem az új generációra csinálták? :) Lehet...

Új hozzászólás Aktív témák