Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz alevan #72 üzenetére

    Na na na! Ácsi itt álljunk meg egy pillanatra.

    "Viszont senki nem gondol bele, mennyi munka mindez."

    Talán nem kellene erőltetni némelyik kiadónak évente ugyan azt a szutykot, Ez nem rég óta divat, hogy egymást követik az üres folytatások. És ezt miért teszi a kiadó? A pénzért, mert pénzéhesek, és csak az számít. (Capitalism I LOVE YOU!) És bele se merek gondolni mennyi pénzt keresnek ezzel! Úgy gondolom a borzasztó nagy profittal egyenes arányosan dolgozzanak is meg azért a pénzükért! (Persze nyilván nem az a programozó részesül ebben a pénzben aki valójában is dolgozik a játékon, de ez már a kiadó és a fejlesztők dolga ki-mennyit keres.)

    Szóval szerintem ne várd el azt, hogy sajnáljam őket mert sokat dolgoznak Vagy legalább is, kéne nekik dolgozni.

    "Magyarán: nem a kiadó, a játékfejlesztő, a bolti eladó a hibás, mert a játékosok hülyék, Most nem általánosítani akarok, de nagy részük az."

    Erre csak annyit, hogy ámen. Rég óta hajtogatom én is ezt ;) Igen is ki lehet azt mondani, hogy ha valami rossz, akkor az a .... ja nem nem lehet kimondani bocs ;]

    Igazából azt szerettem volna írni, hogy mocskosul sok pénz befolyik egy-egy játékból. És nem mindig forgatják ezt vissza a fejlesztésekbe. Kitapasztalják, hogy mekkora a játékosok ingeküszöbe, és pont annyi újjítást tesznek bele a folytatásokba, ami még mindig borzalmas nagy profitot termel, a legkevesebb belefektetett tőke és energia mellett.

    De ez off most a next-gen-hez.

    Next-gen re visszatérve, nem tértünk még ki az irányításra. A kinect elég komoly innováció volt, de szép lassan feledésbe merült az évek alatt, teszem hozzá szerintem jogosan. Jöhetne az irányításban is valami next-gen cucc.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák