Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Kristof93 #33 üzenetére

    "Azért remélem túl sokat nem használod az egeret cikket írni, lehet innen ered a probléma.."

    Bizony. Cikkíráshoz nem kell állandóan források között navigálni (itt ráadásul nem is egy monitoron), közben nem kell soha elérni mondjuk Discordot vagy levelezőprogramot, átolvasáskor sem egyszerűbb és gyorsabb a kész szövegbe kattintani javításhoz, mint kurzorpozicionáló billentyűkkel bíbelődni, meg persze képmanipulálás is nulla, főleg a heti rendszerességű anyagok esetén. Nem is értem, miért használok egyáltalán egeret.

    A probléma onnan ered, hogy nem a fontos részletek ("Neked," "nekem", "Kinek mi.") átugrása utáni projektálás kellene, vagy személyes sértésnek venni egy termékről szóló véleményt. Pedig azt fel sem hoztam, hogy szubjektíven rövid időn belül szó szerint diszkomfort érzést kelt, majd fokozatosan fizikailag fájdalmassá válik számomra a nehéz egerek használata a romon lévő ízületeim miatt (az állandó emelés/repozicionálás végett játékban meg aztán hatványozottan; 10-15 perc a ~65 gramm feletti egérrel már elég arra, hogy váltani szeretnék, leginkább 50 gramm környékére vagy legjobb esetben az alá – desktopon még elmegy a 80-90 gramm is, de nem indukál komfortérzetet az sem, inkább alternatíva keresésére sarkall), mert ez nem általános érvényű dolog, ezért nem szeretem érvként felhozni, de úgy látszik, kellett volna.

    A szarkazmusod nem frappáns, csak azt mutatja, hogy nem ilyen munkakörben dolgozol.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák