Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #65675776 #28 üzenetére

    Magától értetődően. Ettől függetlenül - ahogyan írod - a felhasználás célja alapvetően határozza meg az árat, azaz megfordítva a licenced típusa határozza meg az általad végezhető tevékenységi kört.
    Na most legjobb tudomásom szerint a Starcraft EULA-ban nincsenek ilyen megkötések: ha lenne, akkor feltételezem, hogy a Blizzard kísérletet tett volna arra, hogy jogorvoslattal éljenek.

    A többi részét is értem, de én egyik felet sem vagyok képes szimpatikusabbnak vagy antipatikusabbnak ítélni.
    Ellenben eddig úgy tűnik, hogy az SC2 nem vált ki akkkora érdeklődést, hogy az e-sport industry-nak nagyon egyezkednie kelljen. Ez egy picit a CSÉs időkre emlékeztet: itt is lehet, hogy évek alatt majd megtörténik a migráció, de az inkább fog megosztott piacot szülni, mint átalakultat.
    Gondolom (bár nem vagyok otthon az SC e-sport témában) az sem mindegy, hogy milyen kvalitású személyek/csapatok foglalnak állást a második rész mellett, mert logikusan el kell érni egy kritikus tömeget ahhoz, hogy megérje egyátalán gondolkodni az átalakításon. Ha pedig a játékosokkal együtt a nézők is magasról és hígan, akkor jópár év lehet, mire az egyébként is 12 vagy mennyi éves SC-t kiverik a piacról.
    Enyhén XP-hatást érzek itt, annyi különbséggel, hogy itt semmilyen olyan kényszerítő erőt nem tud alkalmazni a Blizzard, amivel kötelezően migrációra bírná a régi felhasználókat.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák