Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz evone #126 üzenetére

    Igazából én is csak a saját helyzetemet nézem. Itt vagyok egyetemistaként a szerencsés fajtából akit még támogatnak a szülei. A mostani konfigom egy akkor 5 éveset váltott és még így is mentettem át pár dolgot belőle. 150k-t hagytam ott plussz a monitor volt 40. Ebből lejön kb 20 amit a régi PC-ért kaptam. Nem akarom fényezni magam de sztem egy egész jó közép felső kategóriás gépet sikerült kihozni kompromisszumokkal a hardverek (és nem a játékok) terén. A GTA4-en kívül nem volt olyan ami ne ment volna highon. Kérdem én, hogy mi lett volna ha konzolt veszek. Egy elég kompromisszumos tv-vel és egy box-al talán kijövök ennyiből. Min netezek min tanulok stb.

    Én nem ítélem el a konzolt. Sőt ha egyszer tehetősebb leszek akkor biztos beújítok egyet valami batár tv-vel, de amíg albiról albira költözök addig marad a PC amit szeretek buzerálni amihez ezer forintos tételekből tudok fejleszteni és amihez (annak köszönhetően hogy kimaradt vagy 3-4 év) bagóért tudom venni a játékokat. Abból a fizuból amit az egyetem mellett kap az ember inkább elmegy szórakozni valahova és vesz egy 2k-s gamet mintsem tizenx-ért vegyek valamit amit nincs is annyira lehetőségem előtte kipróbálni. (jó tudom ez csunya dolog)

    Igen az is felvetődött hogy monitoron használok mondjuk egy boxot de ha már arra adom a fejem, hogy szakítok a PC-vel ne kelljen már monitor előtt ülni.

    Tv-t meg nem nézek max hallgatom. Arra meg az 5-ks tuner bőven elég.

    Szerk: Apropó ott van még egy fontos meghatározó dolog a környezetem. Mindenki PC-zik. Nem fogom a sokéves cimbiket lecserélni mert úgy nem igazi az online játék ha nincs mellette ventrillo. Konzolt meg azért mégse tukmálhatok mindenkire akivel együtt játszom évek óta. Na az kéne még csak....

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • hommeros

    őstag

    válasz evone #126 üzenetére

    Azta mindenit, 15milliós monitor :Y Hát ez nem semmi!

    Amúgy FPS játékot csak FULL HD monitoron jó játszani, TV-n picit ciki. :D De próbáld ki és megtudod!.

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz evone #126 üzenetére

    Na most sikerült teljesen megérteni amit írtál. Nekem meg az a véleményem, hogy egyáltalán nem baromság amit írtam.

    A te opciód: Van egy konzolod ami TV-hez lett kitalálva meg egy monitorod ami PC-hez. Kövezzetek meg de nekem ez sántít.......... Olyan mintha telefonon hallgatnám a zenét (kissé durva hasonlat). Jó jó de nem az igazi.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák