Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz hommeros #81 üzenetére

    1.5 évig volt xboxom, amúgy tényleg gőzöm nincs róla. :)
    Nem fogod kiadni 25k-t az xfps-ért, mikor 40k a konzol, és 5k hozzá egy logi egér/bill.
    Van a konzolon usb port, abba lehessen bedugni, ennyi.
    Nézd meg a cod6-ot pl konzolon/pc-n, fullhd felbontásban. :)
    Nem játszik le, legalábbis hdd mentes verzió nem játszik le. :D
    HD videó alatt a 4 részre darabolt AVC hangos, 25gb-s fullhd filmeket értem. Nem támogatja. :N
    Sokan nem értenek a pc-hez, vagy csak lusták.
    Kényelmesebb hazamenni, behuppani a fotelbe, bekapcsolni, játszani, mint telepíteni, elindítani, stb.
    Mivel a pc vásárlók 90%-a nem ért a géphez, és a konzolt vásárlók 95%-a nem ért a pc-hez, ezért lehet mondani nyugodtan, hogy az átlag(ezt bárhogy lehet mondani, én speciel lustának hívnám) ember játékszere a konzol. :K
    Nekem anno csak burnout paradise, forza 2 illetve autós játékok miatt volt boxom. Mivel úgy nézett ki tavasszal, hogy forza 3 nem jelenik meg 2010 előtt, ezért eladtam. Tévedtem, de emiatt nem veszek újra konzolt. Pláne, hogy pc-n tapasztaltam mennyivel jobb a g25-ös logitech autós játékokhoz, de boxra azt se lehet rádugni, xfps-en se. Ha pedig billt/egeret/g25-öt rá tudnék xfps-re dugni, pc-m már rég nem lenne. :)

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz hommeros #84 üzenetére

    Persze, csak érted, itt van egy akkora pc, mint a 82-es tv.
    Ha box lejátszana mindent, csak netezni nem lehetne rajta, hanem játék/zene/film (elvégre szórakoztatóelektronikai eszköz, ezek pedig szórakoztatóipari termékek), és elég lenne pc-nek egy kis nettop méretű valami netezni, mailezni, tökéletes lenne.
    De egyelőre annak, akinek van egy játékos pc-je, túl sok kompromisszum lenne egy box.
    Mondjuk egy hdd-s gép 60k(elite), 20k xfps(ok, ebay, bár azt nem szeretem annyira), 5k egy bill/egér kombó, 25k xbox-os kormány, játékok darabja 13k.
    123.000 ft egy db játékkal a box, hogy autókázásra is jó legyen.
    Ezzel szemben pc: normális gép kb 80k, bill/egér 5k, kormány 12k, játék 9k.
    Ez 106.000ft, és sokkal több mindenre használható. :)

    [ Szerkesztve ]

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • Sanyix

    őstag

    válasz hommeros #89 üzenetére

    alsó hangon 200k? fura 1,5 éve középső hangú játékos pc-t vettem 80-ért, és ma is csak az AA-t kell visszavennem a legtöbb új játéknál :D

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

  • Sanyix

    őstag

    válasz hommeros #81 üzenetére

    1. pl a pc-mben... max íráskor hangos olvasáskor semmi. Azért lehet venni külön mikrofos nem szabványos sata/pata csatolós 160 gigás hdd-t az xboxhoz 20 ezerért, amennyiért már egy terás normál hdd-t lehet venni...
    2. ja aztán meg 2 játék támogatja is.
    3. A forza 3 amire most verik magukat, hát nem egy szépség, pedig nagyon mondják hogy húúúú háááá (játszottam vele, nem 2 percet).
    5. külön kimeneten, bitre pontos lejátszással mixert és minden szart megkerülve?
    6. Ezt illene tudnia, még a kis médialejátszók is tudják...

    +1 bizonyos játékok hiányoznak róla pl, repülő, és autó SZIMULÁTOR-ok (az autós szalagkorlátvezetős, és a repülős doubleomgwtfshotos játékok nem azok)

    A konzol tényleg kielégít egy bizonyos alacsony igényszintet, de valakinek ez kevés.

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

  • evone

    őstag

    válasz hommeros #128 üzenetére

    Tehat ha van egy ugyanolyan meretu TV es monitor, mindketto fullhd felbontasu, akkor a tv-n ciki jaccani a monitoron nem? Elegge hulyeseget irtal

    ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

Új hozzászólás Aktív témák