Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    Ja ez a Bruce Willis csávó tényleg nem Max Payne.. :( Hol a kabátja?

    Viszont nekem az NFS shift olyan prímán ment 1440x900 ban max graf környékén vagy tán azon is, hogy csak néztem.

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    Ebben az egész PC vs Konzol árösszehasonlításban a legtöbben csak azt hagyjátok ki, hogy a konzolhoz kell egy TV is ami közel sem monitor árban van.

    Baba, hogy megveszed 40ért a konzolt de akkor minimum 82 centin menjen már a dolog és azért az nem két forint.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz evone #126 üzenetére

    Igazából én is csak a saját helyzetemet nézem. Itt vagyok egyetemistaként a szerencsés fajtából akit még támogatnak a szülei. A mostani konfigom egy akkor 5 éveset váltott és még így is mentettem át pár dolgot belőle. 150k-t hagytam ott plussz a monitor volt 40. Ebből lejön kb 20 amit a régi PC-ért kaptam. Nem akarom fényezni magam de sztem egy egész jó közép felső kategóriás gépet sikerült kihozni kompromisszumokkal a hardverek (és nem a játékok) terén. A GTA4-en kívül nem volt olyan ami ne ment volna highon. Kérdem én, hogy mi lett volna ha konzolt veszek. Egy elég kompromisszumos tv-vel és egy box-al talán kijövök ennyiből. Min netezek min tanulok stb.

    Én nem ítélem el a konzolt. Sőt ha egyszer tehetősebb leszek akkor biztos beújítok egyet valami batár tv-vel, de amíg albiról albira költözök addig marad a PC amit szeretek buzerálni amihez ezer forintos tételekből tudok fejleszteni és amihez (annak köszönhetően hogy kimaradt vagy 3-4 év) bagóért tudom venni a játékokat. Abból a fizuból amit az egyetem mellett kap az ember inkább elmegy szórakozni valahova és vesz egy 2k-s gamet mintsem tizenx-ért vegyek valamit amit nincs is annyira lehetőségem előtte kipróbálni. (jó tudom ez csunya dolog)

    Igen az is felvetődött hogy monitoron használok mondjuk egy boxot de ha már arra adom a fejem, hogy szakítok a PC-vel ne kelljen már monitor előtt ülni.

    Tv-t meg nem nézek max hallgatom. Arra meg az 5-ks tuner bőven elég.

    Szerk: Apropó ott van még egy fontos meghatározó dolog a környezetem. Mindenki PC-zik. Nem fogom a sokéves cimbiket lecserélni mert úgy nem igazi az online játék ha nincs mellette ventrillo. Konzolt meg azért mégse tukmálhatok mindenkire akivel együtt játszom évek óta. Na az kéne még csak....

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz evone #126 üzenetére

    Na most sikerült teljesen megérteni amit írtál. Nekem meg az a véleményem, hogy egyáltalán nem baromság amit írtam.

    A te opciód: Van egy konzolod ami TV-hez lett kitalálva meg egy monitorod ami PC-hez. Kövezzetek meg de nekem ez sántít.......... Olyan mintha telefonon hallgatnám a zenét (kissé durva hasonlat). Jó jó de nem az igazi.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz Morden24 #131 üzenetére

    Én egy percig sem állítottam senkiről, hogy ciki lenne. :R Amit írtam az annyi volt, hogy számomra az egyik A a másik pedig B, nem pedig vacak és valahogy nekem nem igazán gyere be ez a fajta kompromisszum. A kanapés dologgal pedig rátapintottál a lényegre. Én úgy vagyok ezzel a konzol témával, hogy leülök a kandalló mellé egy szép nagy képernyő elé és élvezem ahogy beterít a tv mint a moziban. Ott sem leghátra szeretek ülni. (Számomra az egésznek elvész az érzése ha egy monitoron kéne játszanom hiába 26 colos, az kicsi. Ha tv lenne ugyan akkor számomra az is egyenlő lenne a varász elvesztésével. Hát ez van na...) Amíg viszont mint ahogy írtam is nincs meg az állandó helyem és a körülmények addig sokkal logikusabb dolognak látom egy olyan rendszer építését amin egyszerre tudok játszani tanulni tvzni zenét hallgatni kommunikálni stb.

    Ne érts félre mint írtam érdekel a konzol téma és lesz is majd (remélem) de amíg választanom kell, hogy van egy all in one dolog ami kielégíti teljesen az igényeimet addig nem tartom kifizetődőnek bíbelődni egy konzol + megjelenítő + netező pc kombóval. Az átlagnak már ez is sok pénz. Kevesen tehetik meg hogy izom PC-t és konzolt is vesznek, hogy utána meg a játékokról ne is beszéljünk. Nemrég vettem 990-ért egy game-t amiben 10+ játékórám biztos benne lesz. Konzolon hol kapok ilyet?

    Tudom hogy a ventrillo nem nagy szám és boxon is lehet kommunikálni de erről győzd meg azt az 5-6 embert akinek szintén csak pc-jük van.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz Inv1sus #140 üzenetére

    +1 Ez nagyon is így van. És kényelmi szempontból is sokkal jobb.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák