Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz Morden24 #131 üzenetére

    Én egy percig sem állítottam senkiről, hogy ciki lenne. :R Amit írtam az annyi volt, hogy számomra az egyik A a másik pedig B, nem pedig vacak és valahogy nekem nem igazán gyere be ez a fajta kompromisszum. A kanapés dologgal pedig rátapintottál a lényegre. Én úgy vagyok ezzel a konzol témával, hogy leülök a kandalló mellé egy szép nagy képernyő elé és élvezem ahogy beterít a tv mint a moziban. Ott sem leghátra szeretek ülni. (Számomra az egésznek elvész az érzése ha egy monitoron kéne játszanom hiába 26 colos, az kicsi. Ha tv lenne ugyan akkor számomra az is egyenlő lenne a varász elvesztésével. Hát ez van na...) Amíg viszont mint ahogy írtam is nincs meg az állandó helyem és a körülmények addig sokkal logikusabb dolognak látom egy olyan rendszer építését amin egyszerre tudok játszani tanulni tvzni zenét hallgatni kommunikálni stb.

    Ne érts félre mint írtam érdekel a konzol téma és lesz is majd (remélem) de amíg választanom kell, hogy van egy all in one dolog ami kielégíti teljesen az igényeimet addig nem tartom kifizetődőnek bíbelődni egy konzol + megjelenítő + netező pc kombóval. Az átlagnak már ez is sok pénz. Kevesen tehetik meg hogy izom PC-t és konzolt is vesznek, hogy utána meg a játékokról ne is beszéljünk. Nemrég vettem 990-ért egy game-t amiben 10+ játékórám biztos benne lesz. Konzolon hol kapok ilyet?

    Tudom hogy a ventrillo nem nagy szám és boxon is lehet kommunikálni de erről győzd meg azt az 5-6 embert akinek szintén csak pc-jük van.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák