Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Én a mai világban a legnagyobb vesztét annak érzem,hogy single(nem néztem utána,de a videóból semmi utalás nem jön ki,hogy is lehetne akár épkézláb 2 fős coop)...és innentől ki fog érte pénzt adni...na jó,persze PC-n.Mert konzolon kitolod és 3nap múlva ezres bukóért eladod,ezt nem fogják fel sokan az árképzéssel...hogy ott persze megveszik így a single-ket is,de PC-n?Magyarisztánban kevés embernek van tizen-x-e egy single-re,ami még a franc tudja,hogy is fut majd a gépen,és még lepasszolni se lehet... :W
    És ezen nem segít az se,hogy háromnegyed órás missziók lesznek,annyira sok az amúgy egysíkú terepen utazás és tökölős a harc.Persze reális is,hogy ököllel nekimész 10 főnek...csupa QTE(quick time event,vagyis kiugrik egy gomb kritikus pillanatban,és király vagy,ha nem,eléggé cumi)az egész,persze jó játékossal látványos egy egész bandát szó szerint kivégezni 1 emberrel fegyó nélkül...
    Kocsiknál is alig vesznek le az ütközések,nincsenek tereptárgyak,hogy pl.a megfelelő pillanatban kilököd a vetélytársat és nagy pukkanással szétszáll egy oszlopon...
    Az meg kifejezett vic,hogy megfáradt a kocsid?Kiugrasz és közben az AI haver megszereli egy poroltóval,de te körbeszaltózgatod a kocsit,míg megy a csík,mert érdemben SEMMIT nem tudsz csinálni addig a többiek ellen...

    Egyébként másik videóban láttam lőfegyverhasználatot is,a fickónak lefűrészelt csövűje volt,de azt is ilyen a megfelelő pillanatban nyomd meg a gombot-al használta...nekem ezzel le is ment a fixen 70ft üres DVD ár kategóriába. :W Pedig ha ránéznek a borderlands-ra,legyen félig copy,de mekkora ötlet lehetett volna...a Dead islandokat(egy az egyben Border copy zombikkal),Dying Light-et is elvitte ez a vonulat a hátán...
    Mondom akinek ilyesmi kell,nyugodtan csípje meg inkább a RAGE-et,nekem is megvan,sokkal jobb is,fegyóharc is van,és tizedannyit autózol ide-oda a mapon.Még DLC is jött ki hozzá,egy pizza áráért szórják kompletten sale-okon.
    Jaés bár régen coopoztam benne,és nem is a main küldire van coop,hanem előre elkészített kalandok vannak,pl.börtönből szökés,de én azt élveztem,nem tudom,mostanság találni-e partnert rá.
    És még kocsira is vannak pl.extra gyűjtögetős feladatok,aki nagyon ügyesnek érzi magát.
    Ebben nem hiszek a csodában...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák