Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Hát ez nem sokat ér.Dögnagy világ sok autózással,alig fegyveres harc,mi az,hogy csáklyázgatás kocsiból és mellé földön kézitusa?Szét van húzva mint a gatyamadzag,de ennél még a RAGE is sokkal jobb,aki autózni akar és posztapokaliptikus világot,ráadásul olcsó,és még talán szebb is.
    Ja,a játékmenet nem tűnt olyannak,mint ami coop vagy multibarát lenne.Unalmas,tipikus single,sok unalommal,scripttel.
    Ha nem heggesztenek hozzá valami jó coopot,szerintem ez is ott lesz,mint a hasonlók:70ft egy dvd.Bár van Daemon tools is...
    Már csak a videó alapján se állnék neki mégegyszer végigvinni :W
    Sok jó dolog,hiányzó megvalósítás,elpazarolt ötletek.Üres táj,kevés valódi érdekes akció,a minimális RPG vonások feleslegessége,lőfegyverek?Merre vagytok?5 perc autókázások legyakni csáklyával pár oszlopot+lecsapni pár marhát.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Én a mai világban a legnagyobb vesztét annak érzem,hogy single(nem néztem utána,de a videóból semmi utalás nem jön ki,hogy is lehetne akár épkézláb 2 fős coop)...és innentől ki fog érte pénzt adni...na jó,persze PC-n.Mert konzolon kitolod és 3nap múlva ezres bukóért eladod,ezt nem fogják fel sokan az árképzéssel...hogy ott persze megveszik így a single-ket is,de PC-n?Magyarisztánban kevés embernek van tizen-x-e egy single-re,ami még a franc tudja,hogy is fut majd a gépen,és még lepasszolni se lehet... :W
    És ezen nem segít az se,hogy háromnegyed órás missziók lesznek,annyira sok az amúgy egysíkú terepen utazás és tökölős a harc.Persze reális is,hogy ököllel nekimész 10 főnek...csupa QTE(quick time event,vagyis kiugrik egy gomb kritikus pillanatban,és király vagy,ha nem,eléggé cumi)az egész,persze jó játékossal látványos egy egész bandát szó szerint kivégezni 1 emberrel fegyó nélkül...
    Kocsiknál is alig vesznek le az ütközések,nincsenek tereptárgyak,hogy pl.a megfelelő pillanatban kilököd a vetélytársat és nagy pukkanással szétszáll egy oszlopon...
    Az meg kifejezett vic,hogy megfáradt a kocsid?Kiugrasz és közben az AI haver megszereli egy poroltóval,de te körbeszaltózgatod a kocsit,míg megy a csík,mert érdemben SEMMIT nem tudsz csinálni addig a többiek ellen...

    Egyébként másik videóban láttam lőfegyverhasználatot is,a fickónak lefűrészelt csövűje volt,de azt is ilyen a megfelelő pillanatban nyomd meg a gombot-al használta...nekem ezzel le is ment a fixen 70ft üres DVD ár kategóriába. :W Pedig ha ránéznek a borderlands-ra,legyen félig copy,de mekkora ötlet lehetett volna...a Dead islandokat(egy az egyben Border copy zombikkal),Dying Light-et is elvitte ez a vonulat a hátán...
    Mondom akinek ilyesmi kell,nyugodtan csípje meg inkább a RAGE-et,nekem is megvan,sokkal jobb is,fegyóharc is van,és tizedannyit autózol ide-oda a mapon.Még DLC is jött ki hozzá,egy pizza áráért szórják kompletten sale-okon.
    Jaés bár régen coopoztam benne,és nem is a main küldire van coop,hanem előre elkészített kalandok vannak,pl.börtönből szökés,de én azt élveztem,nem tudom,mostanság találni-e partnert rá.
    És még kocsira is vannak pl.extra gyűjtögetős feladatok,aki nagyon ügyesnek érzi magát.
    Ebben nem hiszek a csodában...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Raysen623 #28 üzenetére

    Persze,csak a te álláspontod ritka.
    Nem mert a játékokkal akkora gond van,hanem mert tizenezret szurkolsz és marad,miközben konzolon 2nap múlva +1 ezresért kihozol a boltból egy másik top1 játékot....no ÍGY én is single-eznék PC-n.Most jobbhíján inkább indie címeket veszek,mert egy ilyen "sikerjáték" árából kijön 10 is,és nem sajnálom egy pizza árát rá,ha nem tudom eladni.DE ezekért sajnálom a tizenezreket... :W 3 év múlva,ha addig nem játszanám ki,majd jöhet 2.99-ért. ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák