Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    Hú, de megszaporodtak a hozzászólások :D . Minden elismerésem azoknak akik soha életükben nem warezoltak, minden játékuk, op rendszer eredeti :R . Sajnos én ennél gyarlóbb vagyok. Az ember gyüjtögető jellem, van jó pár játék amit letöltöttem, de soha nem telepítettem fel. Itt a nagy közgazdasági kérdés, ezzel mekkora kárt okoztam? Nem keresek rosszul, de azért nem tudnám az összes játékot megvenni, amit szeretnék. Arra futja, hogy a magyar játékokat/cdket/filmeket megveszem. Meg szimulátorokat, valamint amióta akcióznak steamen/d2d-on, azóta vettem vagy 10 játékot (kb 2 hónap alatt). Tehát nálam működik az alacsonyabb ár által való elcsábulás.

    Különben meg valahogy az ember nem szivesen ad ki 10+ ezer ft-t egy kis lemezért, valahogy nem látja mögötte az értéket. Az előbb mondta az egyik kollégám, hogy milyen drágák a wii játékok, jó lenne valahogy másolni őket, és ő bruttó 1 milla körül keres.

    ui: igen még én is emlékszem, amikor kazettán cserélgettük a comodor 16, +4 játékokat.

    Még sok dolog eszembe jutott, de csak 1et írnék le: ismerősöm kinn élt svájcba, és ott valamiért úgy működik a dolog, hogy ha megjelenik valami (játék/cd/dvd) akkor kerül X-be, 3 hónap múlva már csak 2/3X-be, fél év múlva meg kb 1/3X áron megveheted. Sajnos ezt nem igazán sikerült átvenni magyarországon :( .

    [ Szerkesztve ]

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák