Új hozzászólás Aktív témák

  • band1103

    őstag

    válasz Barthezz2 #193 üzenetére

    Na akkor

    1. aki eddig nem értette vagy
    2. félreértette

    Akkor azoknak újra és még szebben (ahogy én nem tudtam) és még egyszerűbben lett elmagyarázva Barthezz2 által a (#193)-ban. Azoknak a elvakult és ingerült vagy egyszerűen csak "más" elmével rendelkező emberek pedig - akik nem tartoznak a fenti 2 csoportokba - hiába magyarázzuk ezt, hát főjenek a saját levükben de ne ingereljék a másikat és ne vigyék le a PH! színvonalát más (tudjuk melyik) oldalak szintjére. Ami az én flame hsz.-emet illeti egy kísérlet volt (ezt az elvakultak nem látták) arra hogy ha durva beszólással magamra haragíthatom-e a 2 tábort és lehetek-e egy közös ellenség aki ellen miután összefogtak, lecsenghet, elfelejtődhet az eredeti "viszály" és észhez tér-e mindenki. Nem tért. Énb voltam a hülye és idealista ezért bocsánatot kérek :R . Ezért volt bennem eme topik zárásának gondolata.

    De tévedés volt erre gondolni hiszen a sok értelmetlen hsz. mellet pár nagyon hasznos hsz. is született :R amiben nem egy ember hívta fel a többiek figyelmét hogy hol lehet olcsóbban beszerezni játékokat :R . Az ilyen hsz.-ek kellenek ide nem a demagóg manipulatív adatokon alapuló flame-nek.
    Vagy mitom én.

    [ Szerkesztve ]

    "A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

Új hozzászólás Aktív témák