Új hozzászólás Aktív témák

  • padavanBP

    csendes tag

    Konzolom sajnos nincs, így azokra a platformokra megjelent játékokról nem tudtam volna mit írni.

    Írtátok, hogy túl szigorú voltam az RTS-ekhez. Megeshet, de ez egy szubjektív írás, nézzétek el nekem, hogy nem felelhet meg mindenkinek ennyi játékról a véleményem.

    Más felvetette, hogy nem érti, miért szidjuk a játékipart - egyébként nem szidom, csak van róla egyfajta véleményem -, és ha ennyire rossz az egész - nem temettem, csupán megjegyeztem egy-két tényt (önismétlés, pl.) -, akkor miért vásárolunk játékokat. Azért, mert az ember mindig reménykedik, hogy kap valami igazán jót. Én pl. amikor megvettem az Orange Box-ot, két, igazán jó játékot találtam benne, roppant eredetit pedig egy darabot, ez volt a Portal. Viszont bánom, hogy pl. a Crysisért pénzt adtam, mivel azért annyira nem értékálló alkotás. Egynek-kettőnek megfelel, de azt hiszem, többet nem fogom elővenni.

    Ja, és még valami: Én legalább vásárolok játékokat, és úgy "fikázok" - nem mintha ez utóbbi olyan nagyon örömömre szolgálna... -, más azonban - a többség? - vásárlás nélkül is óriási elvárásokat támaszt egy-egy megjelenéssel szemben.

    Egyébként a CoD 4-el túl szigorú voltam szerintem, átgondolva kicsit módosítanék azon, amit már leírtam. Hiszen igen változatos a sztori, remek helyszínekre visznek el minket, szóval tényleg el lettünk kényeztetve. Az Airborne pedig... Hát nézzétek el nekem, hogy csalódtam benne. Tényleg nagyon tuti az, hogy gyakorlatilag bárhol elkezdhetjük a küldetéseket, marha jók a mozgás animációk, a fejlődési szintek is tetszettek, de ez a játék szinte már pofátlanul rövid, és a végén azok az übersoliderek... Ne mondjátok, hogy ezek a golyóálló szuperkatonák egy MOH-játékba valóak. Szerintem nagyon nevetséges volt.

    Egyébként azért köszönöm a hozzászólásokat, véleményeket, lehet belőlük okulni rendesen. :)

    [ Szerkesztve ]

    www.gamedroid.hu

Új hozzászólás Aktív témák