Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    Csak nekem tűnik úgy, hogy a QL egy fos lagger játszótér lett? És közben van 4-5 aktív szerver délután fél 6-kor (ugyanazzal a pártucat ipsével, akiket mindigis látni) éjjel meg a szerverek 2/3-ada 18/18-as káosz, amelyekből kb. 2 ruszki/ukrán/oszlói/spanyol ultralag szerver pár helyi műkedvelőnek, mert amúgy úgy lagol/szaggat, hogy nem találnád, még a saját seggedet se el. Amikor kezdtem, még tele voltak a szerverek és eleve sokkal több volt, néha úgy kellett várni, pedig még nem volt 8/8-as limit sem. Főleg nyáron, akkor még magyarokból is rengeteg volt, főleg fiatalok (tinik) Most meg konganak a szerverek az ürességtől és az aktívakból is vagy 2 campground only (nincs lehetőség másra szavazni, vagy ha van sem engednek más map-et) Éjjel felmentem jobb híján annak az idióta muckynak a szerójára (a legkisebb pályán is 16-an voltak +a specesek még 6-8-an) machinegun kiiktatva természetesen, mert miért ne, és a meccseket szó szerint végigspammelték jó hosszú CAPS-LOCK szövegekkel specből a bububille vagy ki meg az az ass nevű. De tényleg másodpercenként nyomogattak valami keybindet a saját f@szsággaikkal, ami épp eszükbe jutott és ezt így egymást túllicitálva, mint a hülyegyerekek. Amikor szóltam, hogy jó lenne bekussolni, mert játszanánk, egyből vote/kick a nevemmel és fölényeskedés. Kezdem azt hinni, hogy ez a játék halott, ill. ott tart kb. mint a Q3 2005-6 körül, vagy rosszabb. A Q3-on is voltak idióták, de az alap közösség még oldschool gamerekből állt, akik még doom1-en, meg DN3D-n "nevelkedtek".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák