Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Jim-Y #4439 üzenetére

    Akkor nem az :) Ha sokat használja az LG-t akkor tuti nem. Napok óta játszom vele és rendszeresen kiírja a szeró neki, hogy "unpure client detected, invalid pk3 files" stb- Éjjelente, főleg hajnalban amikor nincsenek sokan, tipikusan 2-3 perc alatt eljut 50-ig, de nem ritka az "52" sem. Közben olyan érdekességek vannak, hogy kap közelről egy 100%-os railt (tőlem is volt, másnál is láttam) utána ha rajta tartod az LG-t (ami csak akkor lehetséges NÁLA egyedül) ha közel 200/200-on vagy) leköveted a mozgását úgy, hogy az acc is 46%, az eredmény: semmi. Illetve a szokásos: rádLEGYINT kettőt és meghaltál. Hülyén fogalmaztam. Egyetlen kivétellel nem halsz meg azonnal, ha totálisan fel vagy töltve és lövöd mint az állat, de akkor is kivégez, csak pár másodperccel lassabban. Egyébként Wolfnak üzenem, hogy NEM úgy szokott játszani a csávó, mint amit látott. Nyugodtan felszorozhatja vagy 3-al és nem ilyen noobok ellen, mint én vagy akiket most reggel irtott. Egész komoly játékosokkal végez, arra értendő a 2-3 perc, amit írtam.

Új hozzászólás Aktív témák