Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #10691584 #4203 üzenetére

    findzs: Addig légyszíves ne érts egyet, amíg nem szembesültél a srác ingame megnyilvánulásaival és sértéseivel. Nekem volt szerencsém hozzá. Nem mindig olyan, de van amikor igen - és akkor nagyon.

    -----------------------------------------------------

    Nick Marshal: Ahogy mondtam; a tetőszerkezetet SE. Mindenesetre szórakoztató nézni, ahogy a kényes tényeket a TE viselkedéseddel (amibe beletartozik a személyeskedő magas ló is [igaz, minden alap nélkül], bár ingame chat-ben ezt sokkal jobban prezentálod - talán mert ott nincs annyi olvasó és csak egy nick vagy a sok közül) kapcsolatban mellőzöd. Ez az egyik ok, amiért kerülöm online a magyarokat.
    De ha ettől jobban érzed magad, csak így tovább, engem nem zavar, de komolyan - viszont egy kis emberismeretet szedj majd magadra, mert a való életben jól jöhet még.
    Let the ragers rage, let the whiners whine, let the owners own. Élni és élni hagyni. :>

    Megyek is kiverni a sz@rt valami 500+ skillrating-es, "noskill" noob-okból. ;] :DDD :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák