Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Synthwave #4086 üzenetére

    Hülye ne legyél own. Pontosan tudod, miről beszélek. Lehet, hogy te imádsz végigcampelve a meccset száz méterekről céllövészetet tartani (láttam dredwerkz-en mit műveltél a háztetőről az idő 90%-ában) de tudod az emberek játszani akarnak és nem 40HP-val indulni, mert néhány gyáva kis pöcs biztos távolságból azonnal fejberailezi, amikor respawnol pl. longestyard-on a rail platformról, vagy megáll fent a quadnál 3méteren és onnan tart agyaggalamb lövészetet. Ez nem CS, nem is Sniper Elite, úgyhogy hiába próbálsz engem bagatellizálni a "sirám" jelzőiddel, amiket felsoroltam nem sirámok, hanem jogos elvárások, főleg, hogy az eredeti gémben/Q3 szervereken bevett rendszer volt az anticamp és az üzenet is, amit a RENDSZER dobott ("move or die") ha lecampeltél és vette le a HP-dat, míg meg nem indultál. Lehet röhögni, lehet kifigurázni, de az eredeti játékban a respawn sem 5 méterrel odébb tett, ahol megpusztultál, hanem a pálya másik részére. A vote rendszer meg eleve egy fos, ne mondja senki, hogy normális az, ha valakit egyhangúlag kiszavaznak, mert gyökér és nem lehet tőle megszabadulni, hanem 21x is visszajön pofátlanul és 7 másik ember idejét/játékát b@ssza tönkre, ahogy a map voting is random saját életet él, akármit nyomunk, köpi, amit érez 50-60%-ban. Ha ezek neked "sirámok" akkor tudlak sajnálni, nőj föl, vagy gyógyulgass, szabadon választott.

    (#4085) Sotho: "Campelni meg nem nagyon lehet ez nem cod meg társai, gyönyörűen ki lehet szedni őket akárhonnan" Codban nyakonb@szom egy gránáttal és tűzfészek kilőve. Ki lehet szedni gyönyörűen? Próbáld meg kiszedni longesten a quad teleport platformról úgy, hogy közben 5-en lövik a segged. ja és rendszerint kik is csinálják? Jah a 10-20-as pingűek (Na persze a technológia cáfolataként már megkaptam itt azt is, hogy a ping nem számít, csak ha 70 fölött van, SŐT! még jobb is, ha nagyobb, meg ilyen bullshiteket)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák