Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Egy valamire jó volt ez a QuakeChampions zárt bétázás. Arra, hogy inkább újra elkezdjek a QL-lel játszani. ;]
    És el is kezdtem, nem is keveset, amennyi időm volt játszani azt csak QL-lel töltöttem. Úgy vettem észre, hogy sok lehetőségem nincs QL-ben, csak a CA. És a CA az annyira nem jó. :) Duelezni nem akartam, FFA nekem sose ment, vagyis hazudok, mert Quake Chapions-ben minden második meccset megnyertem FFA-ban. Itt QL-ben meg.. :D Nyomtam párat, kicsit más szint. TMD nincs, nem találtam mikor kerestem de a pub tdm gondolom olyan is (nem Freiya nem megyek pickup-ot). Szóval nyomtam CA-t, ha más nem volt. És jól szórakoztam, gyengusz vagyok de nem érdekel. Ami durva, és jól mutatja, hogy én régen mennyire csak dueleztem, hogy egyetlen mapot sem ismertem. :) Láttam párat demo-ban, meg meccsek nézésekor, de szerintem sose játszottam rajtuk. :D Így külön érdekes volt.

    Freyia cfg-je nagyon jó. Bár sokat alakítgattam már. 250fps-nél a hangok fele "elvész" nálam. :(

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák