Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz kwzatz #912 üzenetére

    Azért van és még lesz ott pár olyan húzó cím, aminek 900p ben is örülhetnénk pc-n. Nyilván kevés még hozzá az intel i9 + gtx 1080tislitfsipdtdi +dx12.

    Ne értsétek félre, nagy tisztelője vagyok az FPS és PC gaming vonalnak ~25 éve, de kb, gta3 és god of war2 óta azt látom, hogy egyre kevesebb érdemi fejlesztő marad a régi platformnál. Fura, hogy pcbe is bitang vasakat pakolok néhány teszt idejére, de nincs olyan WOW faktor mint pl legutóbb Uncharted vagy LastOfus (ps3) után, az a legsúlyosabb, h még csak nem is a grafika miatt tettem le az állam. Az a komplex összhatás hiányzik, amit nagyon jól 10/10 hangulattá csomagoltak pár intenzív, munkával töltött évvel.

    QC hez sok reményt fűzünk, de ehhez fel kell még nőni a csapatnak.

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • olbaidhun

    őstag

    válasz kwzatz #914 üzenetére

    Simán elfér a ps3 a tévé mellett, főleg, hogy filmezünk is vele.

    Ellenben a pc ritkábban kerül elő. Korrekt - ütős címeket évek óta alig látni pc-n. Olyan mint pl a witcher (mert ez tényleg említésre méltó ellenben a Path of Exile-el) egyenesen ritkaság számba megy.

    Mi maradt? Sc2-t évekig toltuk, ismerem a szépségeit, de egyelőre elég volt. Blizzard szépen megmutatta, hogy mekkorát tud dobbantani egy dio3 konzolon. Bolondok lennének kihagyni a többi lehetőséget, lásd Hearthstone, dota-szerűségek, stb.

    1070 és ps4 pro közel van egymáshoz árban.. csakhogy az 1070 már/még (?) nem ad annyi pluszt pc-n, mint a sony terméke a másik fronton.. Naughty Dog csak egy példa, nézz meg egy GodofWar-t, GranTurismot, horizon-t, heavenly sword-öt, vagy akár akár egy GTA epizódot a maga idején. Elavult konzolokból facsarták ki a maximumot.. Akkoriban is voltak brutál vasak, amin végig akadtak a hasonszőrű másolatok. Láttad már élőben mit tudnak az új generációsak? Az már nem medium, meg 30fps!

    Köszönhetően (részben) az erőforrás pocséklásnak már csak a lol és pár fun játék maradt pc-n "élvezhető" kategória. Ha ellövik a qc patront is, cserélem a hardverpark egy részét és fotelből figyelem a folytatást.
    Régen volt egy tucat játék pc-n amit nyomtam és sokan szerettünk. Ma már csak pár cím maradt, amit 3-4 platformról kell összekolbászolni.

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • olbaidhun

    őstag

    válasz kwzatz #917 üzenetére

    Talán próbáld ki a "másik oldalt" és lesz miről cseverészni. Tapasztalat nélkül ez kissé egyoldalú. :DDD

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • atidzsiforc

    őstag

    válasz kwzatz #944 üzenetére

    de ez tenyleg nem az a topik

    Hogy erted hogy nem idnul? nagyon sokaig tolt, vagy client errorral visszadob a fokepernyore? elobbi esetben a lighing es textura minoseg beallitasokat tedd mediumra, utobbi esetben elvileg launcher restart segit.

    Ja es inditas utan egybol ne probalj alt-tabozni, amig meg nem jelenik a toltokeprnyo, mert kikapcsol tole a jatek sokszor.

    [ Szerkesztve ]

    r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

  • atidzsiforc

    őstag

    válasz kwzatz #946 üzenetére

    ugy latom van ra egy megoldas a support centerben [link]

    r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

  • olbaidhun

    őstag

    válasz kwzatz #955 üzenetére

    Sajnos árérzékeny szempontból kell megfogni a dolgot, így első sorban azt vizsgálom, hogy dupla teljesítményért legfeljebb 2x annyit adhatok. Az idő múlásával ettől is kevesebbet! Nyilván ebben az is szerepet játszik, hogy nincs túl sok időm elé ülni, így a fogyasztás/hang sem lényeges probléma. Ettől függetlenül korrektnek tartom az ezres szériát.

    Az viszont erős bunda, hogy a fejlesztők jelentős része elpocsékolja ezt a brutális erőforrást is.
    Jelenleg a qc beta 1 szálat használ? Lowon be-bericcen egy 1060 6GB-vel, 16 ram mellett? WTF, mégis mitől?! Ez ritka gyarlóságra vezethető vissza. A kód bármilyen béta fázisban áll, egy JC vagy RAGE team számára nyilván mosolygós kategóriát képez. Jelen formájában ez is beáll a képzeletbeli rókabőr sorozatba, így nem fejlesztek feleslegesen. Pedig marhára vártam/várom az eredményt, ami összhatást tekintve felemás.

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • atidzsiforc

    őstag

    válasz kwzatz #963 üzenetére

    mert annak meg szarabb a netkodja (client-side hit detection stb, igazi cheater goldmine) + semennyire nem volt kesz a tech6, amikor ez a jatek mar reg prototyping phaseben volt (amit meg a quakelive alatt duborgo szarra hegesztett idtech3-on csinaltak), meg emberhiany, mert majdnem mindenki a doomon dolgozott

    [ Szerkesztve ]

    r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

  • Vanir

    veterán

    válasz kwzatz #1823 üzenetére

    Azert ezek eleg eros vaktaban dobalozasok a szazalekokkal 2017-ben, amikor a csoro magyarok jelentos resze is 144 Hz-en keni a CoD2-t (!) is (nyilvan az esport szintu playerekre gondolok, nem a publamakra). FPS-re csak 120/144, egyszeruen onszopatas nem azon jatszani, ha van ra lehetoseg.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kwzatz #1823 üzenetére

    A különbség 120 / 144 és 60 között egy irgalmatlan ég és föld.

    Egyenes arccal senkinek nem tudnék ajánlani 60 Hz-et játszani, akár e-sportoló, akár nem.

    Nem e-sportolókról kis adalék: még a totál publáma barátom is körbeugrálja a 144 Hz-et, annyira kiveri a szemét a különbség 60Hz-hez képest. Sokkal jobbat is lő vele. 60-ért használtba bőven találni 144-est is, ha az ember tényleg érdemben akar puffogtatni.

    60 Hz már 10 éve is bőven AIDS volt bármilyennemű real-time játszódásra, nemhogy most.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • atidzsiforc

    őstag

    válasz kwzatz #1827 üzenetére

    CRT monitorokat mikorra dataljak? :)

    r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

  • olbaidhun

    őstag

    válasz kwzatz #1827 üzenetére

    +1 tényleg nem quake, ql, only fps, vagy qvaccs hoz kínálom a vasat, inkább annak a 94.5+ % nak, hogy pontosak legyünk.

    Pl ott az új ps4 pro a 65" tévémnél és valóban jobb ezen a "kis" lg monitoron FHD ban engedni a gémeket, mint 4K ban de 30 as kompromisszumokkal...

    Ja igen, szép Magyar valóság: volt i7-7700K és hozzá 1080ti párosom, az sem volt megfelelő az említett felső kategóriás tévén. Első sorban a tartalom miatt.

    Láttam pár rog, predator, eizo, alien meg a többi ultra premium monitort.. ár/érték még egy darabig nem lesz meggyőző itthon. Mondjuk hozzá teszem Részemről van igény 2-3 db 27" + ra a PS meló miatt.

    Alig akad pár elfogadható pc játék ami lekötött.
    SC2 re meg némi koca gémelésre bőven elég egy alsó / közép kategória. FHD fölött már zsebbe nyúlós a hardver körítés... 1440 is elég vészes, ha stabil 140+ ra vágysz! ne szálljunk el, maradjunk 2 lábbal a földön.

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kwzatz #1831 üzenetére

    Minden mást is CRT-n csináltam, nyilván okkal.

    Versenyszerű Quake meg csak az utóbbi 3-4 évben van. LCD-m meg idén februártól - és ez se volt kényszer, csak gondoltam, 'rongyrázok'. A kis SONY CPD-G220 még mindig megvan. Pár társával egyetemben most éppen pihenget.

    "Lehet tolni a Witcher 3-at 640*480-ban a jó kis 10 éves CRT monitoron 120Hz-es képfrissítéssel. Az nem AIDS."

    *1600 x 1200 @ 100 / 120 Hz-en. (640-ben jobbak 200 Hz-et tudnak.)

    Így van. Valóban nem az.

    Amúgy meg a felbontást játszódásnál BÁRMIKOR beáldoznám a képfrissítés javára.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kwzatz #1833 üzenetére

    Nem kell bemutatni az internetet. A tehénkaka is finom lehet, mert 2 milliárd légy nem tévedhet elve igen sokszor érvényesül.
    Attól még ha tőlem kérnek ajánlást vacsorára, múlepény helyett inkább a lazackrémes fokhagymás pirítós felé terelek. )

    Az a baj, hogy a hitvallásodból hiányzik az elveszejedett pleb jóra, s értelemre buzdításának szándéka. )

    Amúgy még 60 fps is sokkal jobb 100+/144 Hz-en, mint 60-on. Ez a lényeg. A kép folyamatosságában és reakcióidejében megmarad az az igen számottevő különbség.

    Persze, lehet 60Hz-es IPS-t játékra ajánlani, ezt eddig sem vitattam. Csak nem szép dolog. )

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • maross

    veterán

    válasz kwzatz #1836 üzenetére

    a 144hz 2017 aidse

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kwzatz #1836 üzenetére

    Az biztos, hogy a 60Hz IPS nem a fellegek.

    ;]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kwzatz #1840 üzenetére

    Látom, nagyon fáj.

    ;]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • olbaidhun

    őstag

    válasz kwzatz #1842 üzenetére

    Ne sajnáld. Megrögzött pro az arc. Érzi a lényeget. Kiáll ebben a dologban. A gond csak az, hogy közben fordult a világ. Nem kicsit.

    Mondjuk hozzá teszem én is bármikor hajlandó lennék vissza venni a grafból, ha lenne értelmes gém pcn. Tekintsünk el a Witcher és pár db szabályerősítőtől.

    Moncsit lehet megtartom. Tvt viszik, valami meg kell az uncharted single végéhez. No meg sc2 és doom2016 záráshoz. Anno a HL2 után végeztem ki a BLACK című ps2 varázslatot. Gyenge volt a graf, de meg tudom érteni, miért jó manapság, ha a kontroller is a barátja egy gamernek. Örülök annak, h nem ragadtam be pl quake, cs, cod2 kockában. Sok varázslatos single és multi kedvencem volt, igaz kétségtelen, hogy már egy sem hozza az utóbbi időben a 2000 körüli aranyéveket. Nem olyan PURE a feeling, de ez összefüggésben lenne a képfrissítéssel? Kizárt. Inkább a család - meló - idő kombó választ le a "cuccról"

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • maross

    veterán

    válasz kwzatz #1840 üzenetére

    Nemreg adtam el a 120hzeset, melora 4k kell, es 3db nem fer az asztalon :). Most varom hogy vegre 4k 120hzet tudjak venni az egyik 60hz helyett.

    [ Szerkesztve ]

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kwzatz #1842 üzenetére

    Én azokat, akiknek monitort ajánlasz.

    ))

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kwzatz #1848 üzenetére

    "Eddig mindösszesen egyszer ajánlottam egy jó barátomnak, azóta is nagy megelégedéssel használja."

    Itt sokszor, sok embernek, zokszó dettó nulla, köszönő privi / kézfogás annál több.
    Már csak az a probléma ezzel, hogy anyagilag nem honorálták, pedig azt még jobban díjaztam volna. ;]

    Hol vitattam azt, hogy nem kell más szempontokat is figyelembe venni? Értelemszerű, hogy DTP-re meg en bloc vizuális művészethez valamilyen IPS-alfajba tartozó Eizo-t meg NEC-et fogok forszírozni, nem TN-es Acer-t. Ahogy a sok táblázattal / alkalmazással egyszerre operálónak valami IPS-es 21:9-est. Satöbbi. Ahogy figyelembe vesszük a mindenféle csatlakozókat, talpat, lehetséges FW-frissítést, Adobe színtér-lefedettséget, kontrasztarányt, VALÓS input lagot, kutyafülét és macskafarkát szintúgy.

    Viszont ha valaki szeretne játszani is, mindezt pedig igényesen, akkor nehezedik a történet. Ha nincs pénz, pláne. Ha van, akkor jöhet az EIZO 144-es, 27"-os IPS-e, kár, hogy 3 kiló.

    Ilyenkor általában 3 értelmesnek számító lehetősége van a delikvensnek:
    1) High-end CRT (aminek igenis gyönyörű képe van és ha leszólod, akkor nem láttál még ilyen monitort munka közben) puffogni meg bázist építeni, mellé másodlagosnak valami jóféle 60Hz-es IPS (TN csak akkor, ha emberünknek nagyon kevés pénze van kijelzőre), minden másra. Elég pénztárcakímélő megoldás. A súlyát meg az asztal tartja, nem a vállak.
    2) Korrekt 144Hz TN (ezekből nem olyan sok van, mint hinnéd) + 60Hz IPS minden egyébre.
    3) 144Hz IPS, min. 150-180k, de akkor már valami prémiumot kéne inkább beszerválni. Kancsintgat az az Eizo..

    A negyedik, hogy vesz egy LG 24GM77-et, mert az jó lesz majdnem mindenre, a hobbista PS-kóstolgatást is beleértve, TN-volta ellenére - ami ritkaságszámba megy. ~10ms valós input lag és 144Hz mellett.
    Ha meg már komolyabb fotós monitor kell, mert a hobbi kezdi kinőni magát, úgyis a zsebébe nyúl az ember ismét - addig viszont sok víz folyhat le a Dunán. :))

    Vagy ha soktáblázatosirodázás mellett akar játszani, akkor 144Hz 21:9.

    Engem már az asztalon is felkúr a 60Hz - az egérpointer mozgásából és weboldalak scrollozásából azonnal látható, hogy valami lassú kijelzőt bámulok.

    "hogy valójában csak multiplayer fps-ekkel játszol (ha már Quake-ben elvileg pro vagy, valószínűleg nincs is másra nagyon időd, ez teljesen érthető), így elfogultságod miatt képtelen vagy más szemszögből látni a dolgot."

    Nem. PC-n utóbbi időben leginkább QL, de elő-előkerülnek az arany idők nagyjai, amiknek a felsorolásához kb. egy kisebb novellát kellene írnom, pláne, hogy '93 óta koptatom a videojátékok flaszterét és 2005-ig bezárólag kb. minden fontosabb cuccal nyomattam PC-n (meg NES-en). Egy leheletnyi C=64 is befigyelt közben, bár nem az volt a jellemző.
    Régen RENGETEGET játszottam, nagyon sokféle játékkal, számos címmel kifejezetten tartósan. Black Isle / Interplay-hívő, Arc System Works-hívő, BioWare-akolita, FFVIII, SC: BW, War3 TFT minden mennyiségben. Az NFS-ek 2000-ig bezárólag abszolút áhítat tárgyai (a Porsche Unleashed az utolsó igazi NFS), idTech 3 & Doom & Build Engine 4 lyfe. Carmageddon 1, Tomb Raider 1, WC 1-2, Dune 2, Street Rod, Diablo 1-2, Dungeon Keeper, SHOGO, AvP '99, Max Payne 1-2, ez-az-amaz. Illetve még emez is.

    Nem látom értelmét tovább sorolni a '80-as és '90-es évek játékainak (+ a 2000-es évek elsőbb felének) egy kifejezetten egészséges százalékát, mert úgyis kifelejtenék valamit, hiába tuszkoltam egy csomót.

    Nagyon ritka, hogy egy olyan játék tetszik meg, amit még nem játszottam, és megveszem. Ha 2010 utáni címről van szó, hatványozottan igaz. Persze mostanában már közelítőleg sem kötnek le annyira a mindenféle új gémek (a legtöbb bőven 5 percen belül indukálja az "I don't fucking care" relét), mint annak idején. Nyilván a kornak is van hozzá köze - de a megjelenő címek minőségének is.
    A két (megjelenés tekintetében) legfrissebb cím a könyvtáramban a DOOM (2016) és a Fallout 4 (szétmodolva), amikben benne is van egy egészséges 275 óra kombináltan. Adalék hozzá, hogy Falloutozni sem ülnék le 60Hz-en.

    Manapság a rendszertelen QL mellett időnként leginkább DOSBox figyel, netán próbálom erőltetni az XP-kompatíbilitási módot, esetleg egy SNES emulátor. Vagy ugye ZDoom. De pl. ~3 hete vittem végig nyócvanhatodjára a Fallout 1-et. A régi nagyok fel-feltűnnek újra és újra a monitoron, kisebb-nagyobb időközönként, randomra.
    A Mass Effect trilógiát is csak nemrégiben vittem végig az első alkalommal, természetesen ugyanazzal a karakterrel. Tartalmas 150 óra volt.
    Vagy éppen megszakítom a PS3 rendszeresen bekövetkező, pár hónapos pihenőjét az újonan beszerzett jRPG / sRPG / beat 'em up-pal, és beletolok a lemezbe 60-100 órát.

    Szóval nem, a szemszögem elég tág. Csak van egy minimum igényességi küszöb, amit nem vagyok hajlandó lejjebb adni. Így is egyre kevesebb hajam van, nem akarom pluszba hullatni, ha nem muszáj.

    -------------------------------------------------

    "Ráadásul ha tényleg egy 750Ti-d van, ahogy oldbaidhun írja, akkor még nehezebb értelmeznem az "Az a baj, hogy a hitvallásodból hiányzik az elveszejedett pleb jóra, s értelemre buzdításának szándéka" gondolatodat, kicsit inkonzisztensnek tűnik."

    A 750Ti egyáltalán nincs kontrasztban a 'pleb jóra buzdításával'. Valójában köze nincs hozzá, de ha lenne is, akkor a szándékolt kontextusban finoman prezentált üzenete az lenne, hogy gameplay >>>> gfx, bárhol, bármikor. Amit nyugodtan vehetünk a 'pleb jóra buzdításának'. :))

    Nem nagyon tudnék azzal egyetérteni, aki szerint egy Witcher 3 vagy Rise of the Tomb Raider nagyobb vizuális élmény egy 144Hz-es TN panelen 144 fps-sel low grafikán, mint egy jó IPS monitoron high+ grafikán 60fps-sel."

    Az jó, hogy nem tudsz, mert soha nem is írtam ilyet.

    Ellenben az, hogy 144Hz-et használok, NEM predesztinálja, hogy az fps-nek is 144-nek kell lennie. Persze nem hátrány, de a lényeg az, hogy 144Hz 60 fps-sel is ötvenhatszor csudásabb, mint 60Hz 60 fps-sel, dettó ugyanazon a számítógépen (csak ezért nem kell semmilyen gfx-beállítást beáldozni). Mert nem egy szénné késett képet bámulok.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kwzatz #1851 üzenetére

    DOOM (2016): 720p, medium-high(!) beállítások, AA, effektek, miegyebek --> ~120 fps. Kicsit lejjebb véve a felbontást 140-150 average, ha gfx-et is butítgatom, felkúszhat egészen 190-ig.
    Akárhogyis, minden tükörvajsimán folyt a legnagyobb harcokban is, úgy, hogy Vulkan API-val még meg sem néztem - és igen messze volt a minden low-tól. Meg a 60 fps-től is, csak fölfelé. :))
    Csudálatosan skálázódik az engine.

    Fallout 4: 1024-ben, szintén medium-high + AA + minden szir-szar, kivéve godrays + okosan beállított fade-ek, szétmodolva (számos játéktechnikai dolog melett néhány cucc is sokkal jobban nézett ki, mint vanillában - pl. ég, víz, vegetáció, sziklák) = 40-50 fps. Nem azt mondom, hogy a beton 60 nem lett volna jobb, de ehhez így is megtette. Totálisan korrekt volt mindig, nem droppolgatott. Pedig háklis vagyok az olyanra igencsak.

    Nem az 1080p játék miatt van olyan monitorom, amilyen, hanem azért, mert LCD ellenére vajsimán folyik a kép (ami bármilyen gameplay-nél az elsőszámú követelménynek kellene lennie - és a számítógéped vasa az ezt biztosító kétkomponensű unióban csak a framerate-ért felel) a ~10 ms-es valós input lag és a 144Hz miatt, rengeteg csatlakozó van rajta, masszív, többfunkciós a talpa - és TN ellenére igen korrektesek a színei.
    Szóval az első számú kitétel mellett igen terebélyes a fícsörlista is.

    QL-t is csak 720p-ben játszom, sokkal 'harapósabbnak' érződik úgy a mouse input, mint 1080p-ben (@250 fps). (Előtte meg másfél évtizedig 90%-ban 640 x 480-ban Kvékeztem, eleinte LCD-vel is.)

    ------------------------------------------------------------

    (#1852) olbaidhun: "meg a nagyobb címek 3dfx kártyával?!"

    Erről csak annyit (az aláírásomat kiegészítve), hogy jelenleg is van 3dfx-es gépem (Tua 1.13 + 256 SD + STB V3 3000 AGP). :))
    Glide 4ever.

    Szívem legmélyén viszont kézzel-rajzolt-spriteok-guy vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Vigilante

    őstag

    válasz kwzatz #1855 üzenetére

    2008 óta 1920x1200, majd később 1920x1080-ba gamelek. Nem is értem, hogy miként lehet játszani ilyen cancer 720p-ben. :O Egyébként max 1280x1024-be szoktak páran gamelni, mert akkor jobban adja a HS-eket a game. (Szélesebb fej.)

    △ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

Új hozzászólás Aktív témák