Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz olbaidhun #913 üzenetére

    "Azért van és még lesz ott pár olyan húzó cím, aminek 900p ben is örülhetnénk pc-n."
    Így van, ebben nincs hiba, de ez azért visszafelé is működik, mert konzolon mindeközben nincs lehetőség játszani egy csomó, emberek millióit megmozgató PC-játékkal, mint a Dota2, LoL, Hearthstone, Starcraft 2, Path of Exile, vagy a topic témája, a Quake Champions, nem beszélve arról, hogy ezek egy része ingyenes.

    "egyre kevesebb érdemi fejlesztő marad a régi platformnál" Ezt nem igazán tudom hová tenni. A Naughty Dogon kívül ki van még ilyen "érdemi fejlesztő", aki annyira kiemelkedne, többször bizonyított és csak konzolra készít játékokat? Vagy olyan érdemi fejlesztő, aki korábban PC-re is fejlesztett, de áttért arra, hogy csak konzolra készít egy ideje? Tény, nem ismerem annyira a konzolos fejlesztőket, de csak a Naughty Dog nevét látom mindig mindenhol.

    "Az a komplex összhatás hiányzik, amit nagyon jól 10/10 hangulattá csomagoltak pár intenzív, munkával töltött évvel."
    Nem játszottam az említett játékokkal (és nem is vitatom, hogy jók, amit láttam belőlük, abszolút annak tűnnek), de ez, hogy ez a komplex összhatás hiányzik PC-n, a te szubjektív véleményed. Ettől függetlenül PC-re is megjelent az utóbbi pár évben is rengeteg olyan játék, ami alapvetően a játékosok többségének véleménye szerint (metascritic user score.) jobb, mint pl. az Uncharted 4. És nem is kell ehhez Witcher 3-at emlegetni, elég egy Life is Strange is hozzá, de még egy To the Moon is. Kinek mi ugyebár a "10/10"-es élmény.

    És itt most én nem a konzolok ellen beszélek, meg konzol vs pc vitát sem szeretnék kezdeni, csak a korábbi megállapításod ("Nem is csodálom, h annyian lépnek konzolra inkább.") számomra mindig felemásnak és irracionálisnak tűnt, főleg olyan "problémából" kiindulva, hogy a GTX 1070 sem elég 4k-ra.
    Soha nem értettem, hogy miért következik abból, hogy a GTX 1070 nem elég 4k ultra/60fps-re, az, hogy inkább váltok konzol 900p/1080p/pc-s medium beállítások/30 fps-re. Csak ezért írtam azt, amit.

    És hogy egy videót is linkeljek, hogy mit is jelent a "nem elég 4k-ra" pl. a Quake Champions esetén:Quake Champions GTX 1070 4k/ultra
    35-50 fps-t jelent (ráadásul az AA is ultra). Kompetitív online multiplayer játékhoz ez valóban nem elég, persze ott a másik kérdés, hogy aki komolyan veszi, az miért is tolná 4k ultrán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák