Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    válasz DM-Fan #6858 üzenetére

    Meg befejezesul annyit, hogy mondjuk en a RB-et ezert mindig is tobbre tartottam a GH-nal, amiert feljottek a full band-es otlettel. A virtualis gitarnak semmi koze ugyan az igazi gitarhoz, viszont azert a dobolasos tema egy alap ritmus erzeket kialakithat es talan eleg kozel all a valos cucchoz, meg ha nem is olyan osszetett, nincs harom pedal csak egy, nincsen 3-4 cymbal csak 4 pad...stb.
    Alap dolgokra megtanithat, peldaul a helyes uto tartasra, adhat egy kezdo lokest, hogy a 1/8, 1/16, akar 1/32-edeket elsajatitsd benne. Persze a muanyag cuccnak egy igazi akusztikus kithez semmi koze feelingben /peldaul drum-rollt lehetetlen megtanulni a rebound hianya miatt tobbek kozt/, de aki nehany megadeth szamot eldobol nekem 95-100%-ra experten a muanyag padokon, azt siman batoritanam, hogy lepjen zenei palyara.

    No, tenyleg nagyon off-off, ha van valaszod, akkor privi :)

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • Kasza08

    őstag

    válasz DM-Fan #6858 üzenetére

    2 év, én megvettem a GH kittet, összedug (5perc) install (6perc) indítás (1perc) és már toltam is a Slow Ride-ot. Nyílván a Youtube-os hülyegyerek, aki Guitar Hero-t reggelizik és Star Powerekről álmodik, de eltolja 100%-ra a legnehezebb számot is, közelében sincs Hendrixnek, de ő csak 2 hetet gyakorolta, Hendrix meg gyerek kora óta... Én mindkettőtökkel egyetértek, megértem a te nézetedet is. Egy igazi gitár feelingesebb, és csajozni is könnyebb, mint azzal, hogy "csáó, GH3-ban 98%-ot toltam Experten a Trough Fire and Flamesben!"
    Viszont én nem szeretnék ezzel komolyan foglalkozni, szófélzsre és tanárhoz járni, beleölni 2 évet, hanem csak néha eltolni pár tetszetős zenét + ha átjönnek a haverok akkor nekik is élmény az egyszerű kezelhetőség, és nem csak bámulják és hallgatják amit én játszok.:U
    Remélem sikerült átvilágítanom a lényeget, és nem csak újabb forrást adni a vitának:U

Új hozzászólás Aktív témák