Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz DM-Fan #12983 üzenetére

    Akkor kisebbség vagyok :D
    Játszottam XBOX-szal HALOt főleg, 360al csak egy kis GTA4et, PS3on leginkább GT5P, de volt Resistance, Vegas2, Heavenly Sword, Uncharted meg még sok minden, havernak sok játéka volt, nála játszok néha még most is :) . PCn gamepaddal autóversenyt és konzol átiratokat játszottam. Tehát már próbáltam megszokni a gombás irányítást, tudom milyen.
    Addig nem is volt baj amíg nem kellett precíz mozdulatokat csinálni, de célozni, finoman mozgatni a gombákat most sem tudom, gamepaddal nem is tudok gyors kört menni autoversenyben. Szerencsére már van kormányom, azzal kb. 1 hónapba telt mire ráéreztem az ízére, bár azzal inkább a bátorságom volt kevés, nem engedtem ki annyira az autót mint előtte és a beállításokkal is többet kellett bajlódni mint egy gamepadéval. A verekedős, hentelős, mászkálós játékok viszont a legjobbak paddal :)
    Ha meglesz a saját PSem akkor fogok még próbálkozni célozni kontrollerrel, de nem látok rá nagy esélyt, hogy beletanuljak.

    (#12985) kelzsoca
    Gran Turismoban is?

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

  • Jarlaxle

    senior tag

    válasz DM-Fan #12983 üzenetére

    Lassacskán 1 éve van konzolom, ez előtt 5 évig FPS-eztem komolyabban úgyhogy mondhatni van tapasztalatom mind2 oldalról, és közelébe nincs és nem is lesz a kontroller egy egér pontosságának. Azt nem mondom, hogy nem lehet FPS-ezni kontrollerrel mert lehet, de köze nincs az egérhez pontosságban és sebességben.
    Az hogy könnyedén osztod a heccsátokat az részben annak tudható be, hogy az ellenfeleid sokkal gyatrábban bánnak a kontrollerrel, nem csak a tapasztalatodnak, ha egyszer benéznél kontrollerrel egy csak egérrel játszó helyre, akkor már nem adná annyira a fejeseket. ;)

    MOD: Pont ezért veszek most max shootert, hogy legalább részben visszakapjam az irányítást egy fps játékban.

    [ Szerkesztve ]

  • k.

    őstag

    válasz DM-Fan #12983 üzenetére

    Totálisan egyetértek veled. Régebben én a sima autóversenyzést is alig tudtam joyal elképzelni, mamár a billentyűzet nem megy:D
    Jómagam ha eldöntöm hogy na én ezt megtanulom akkor menni is fog. A blackel toltam ps2n-a játék maga nem is tetszett de ez más kérdés- egy idő után tök jól ment, mintha mindigis azt csináltam volna. Most rendeltem meg ps2re a cod5öt kemény 2 ezer forintért, szóval fogok még gyakorolni!
    Mondjuk nálam most szegény ps3 játék terén hanyagolva lesz ha a gt5p és az uncharted be lesz fejezve akkor áttérek a ps2re, mert anyagilag most sokkal jobban fekszik a budget árával.
    (amint irtam cod5 2 ezerért egy vicc szerintem. Ok hogy vatera és ki volt bontva de akkoris:D)

Új hozzászólás Aktív témák