Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Dexar007 #8213 üzenetére

    Nem tudom ez hogyan volna lehetséges, ugyanis az igaz, hogy a PS3 is felajánlja azt az opciót, hogy a PS3 Media Server-rel megosztott filmet felmásolja a saját, belső vinyójára, de ez szerintem a 4 GB alatti fájlméretre vonatkozik. Attól, hogy Te a PS3 Media Server-t használsz a PC-n, a PS3 fájlrendszere még ugyanúgy FAT32 marad, ami nem támogatja a 4 GB-nál nagyobb fájlok kezelését/fogadását. Így szerintem egyedüli opciód az marad, hogy feldarabolod az mkv2vob-bal a filmet 4 GB-os szeletekre és azokat egyesével másolod fel a PS3 vinyójára, majd playlist-be teszed őket és gyakorlatilag megszakítás-mentesen lejátszod őket onnan.

    Azzal azonban számolj, hogy megőszülsz, mire egy 10-15 GB-os film átmegy WLAN-on a PS3 vinyójára, meg igazából nem is túl hasznos terhelni ezzel azt a kis laptop vinyót, amit a PS3-ban van. Szóval én inkább mégiscsak rágyúrnék a helyedben a WLAN kapcsolat megfelelő beállítására és minden másolgatás nélkül a PC-ről játszanám le PS3 Media Server-rel a filmet a PS3-on. Tudom, már mindent kipróbáltál, de szerintem akkor is ez a legnyerőbb megoldás.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák