Új hozzászólás Aktív témák

  • razor03

    aktív tag

    Vettem egy 2012-ben vásárolt 320 GB-os PS3 Slimet... rokonnak lesz ajándékba. Áron felül... mert nagyon keveset használt patent állapotú... próba garis... mielőtt átadom kicsit tesztelgetem/megizzasztom néhány játékkal.

    Arra lettem figyelmes, hogy NAGYON-NAGYON halk a gép! És nem is melegszik! Legalábbis az enyémhez képest sokkal kevésbé! Az enyém (Slim 250 GB) szinte süvít 30 perc játék után... sőt a venti akkor is fentebb veszi a fordulat számot, ha csak a menüben vagyok és nem játszottam még. Kell egy kis idő amíg visszahűl... kb. 15-20 percig úgy hagyom a gépet játék után, nem zárom el rögtön. Sőt, vertical stand-ben van... nekem a műanyag burkolat is nagyon meleg szokott lenni, amit ajándékba szánok csak langyos.

    Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet ekkora különbség két Slim PS között? Utóbbinak jobb a hűtése? Esetleg a gyártás technológia jobb/újabb/optimalizáltabb?? Arra gondoltam, hogy az én gépemet újra kellene már pasztázni.

    Mi a véleményetek?

    Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

Új hozzászólás Aktív témák