Új hozzászólás Aktív témák

  • kreten67

    senior tag

    válasz gyuszmó #77452 üzenetére

    Nekem van itthon vagy 10db Ps3 és Ps4 joy ,nagyrészt eredetiek és azokat még ps3-al nem töltöttem soha,mert csak azért fölöslegesen nem járatok egy gépet. A TV szinte mindig megy így inkább azon töltöm vagy a notebookom usb csatijából adok neki powert . A notebookom egyik usb csatija kikapcsolt állapotában is tölt ( így állítottam be a bios-ában) . A telefontöltőben átcseréltem a type-C usb kábelét a ps3 kábelre ,de az nekem se tölti a joyt. A hétvégén vettem fillérekért a lomis piacon egy "zsákbamacska" Ps3 utolsó szériás Fat gépet 2 db gyári joyt adtak hozzá (az eladó nem tesztelte ,mert nem ért hozzá ,csak lomis bútorokat árul meg használt kerékpárokat ezt csak úgy a kezébe nyomta egy nyugat európai lakos ,hogy vigye) és a gép hibátlan sértetlen garancia matricával még por is alig volt benne,de az egyik joy nagyon viharvert itt-ott törött is . Mindkét joy régóta állhatott ,mert 3-4 órát a töltőre volt dugva és nem vette a töltést, de éjszakára a töltőn hagytam és reggelre feltöltődött. Az első merítésnél 30 percet teljesített ,de a második töltés után már több mint egy órát használtam és még van benne energia.

Új hozzászólás Aktív témák