Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    Hiába van valakinél füstbomba, ha nem tudja használni, akkor nem sokra megy vele. Ha meg valaki tudja, hogy dobni fogják felé (mert látja), akkor simán el lehet kerülni. Nyilván amikor egy kis teremben mindenki üt mindenkit, ott nem sokat lehet tenni, de amúgy nem annyira OP cuccok ezek. Ha valaki megtanulja használni az összeállított skilljeit, akkor a legtöbb helyzetet simán megfordíthatja. Nem egy meccset nyert már meg a csapatom csak azért, mert ha tört, ha szakadt, én ott voltam mögöttük, és healeltem/revive-oltam őket, de volt, hogy egy ügyes íjász nyerte meg nekünk, mert 5-0-ból fordított. Csodálatos volt nézni a játékát, pedig "csak" egy íjat használt.

    A kommunikáció más tészta. Néha hallom én is csak, hogy valaki próbálkozik mondani a dolgokat, de a legtöbbször valami idegesítő zene megy, ezért mute-olom is az összes hangot. A pályák elég könnyen kiismerhetőek, úgyis tudni, hogy honnan jön az ellen. Mindenesetre azért kipróbálnám egyszer, hogy milyen egy kötött csapatban játszani.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák