Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz fausto #66659 üzenetére

    Amit leírsz, mind érhető, és logikus. Attól a lényegen nem változtat...az ok-okozati összefüggésen. Ezek mind igazak. Lehetne olcsóbb, lehetne több, meg minek...stb..stb. A lényeg, hogy van, kereslet van, kínálat van. Ennyi. Igazából azt nem értem, hogy neked (nektek) ez miért fáj?
    Ne csináljunk úgy, mintha eddig csak ilyen címek jöttek volna...a kérdés, hogy attól jobban éreznéd-e magad, ha ezek nem jönnének? Tehát szívesebben vennél PS4-et, ha nem lenne GoW 3 Remastered? Szerintem nem. Nekem tök min1, hogy van-e. Nagyjából sem érdekel, hogy milyen olyan játékok jönnek rá, amik nem érdekelnek. Engem az érdekel, hogy milyen olyan játékok jönnek, ami érdekelnek. Ha évi 20 címet kapok, ami érdekel, nekem több, mint elég. Az, hogy e mellett mennyi szemét jön ki, tökre nem érdekel, és még feldühíteni sem tud, hogy valahol a világban egy fejlesztő/kiadó mire költi a pénzét. Valahogy azokat sem értettem, akik folyamatosan dühöngenek, hogy jön az újabb és újabb CoD. Nincs elég helye a konzolboltok polcain? Attól, ha megjelenik egy ilyen játék, törvényszerűen kikukáznak egy másikat? Szerintem tökre jól megfér egy polcon a GoW Remastered és a Blooborn vagy az érkező Uncharted 4...

    dilipok: én pont most fordultam. Gépet kéne cserélni, de már nem fogok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák